Windows 10 İnmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Ancestorblood
Kardeşim ben şu an programı açtım ve 2 seçenek sundu başka bilgisayar için kurulum medyası oluştur (yani usb ye iso olabilir) diğeri de bu bilgisayara yükle ben şimdi bu bilgisayara yükle dedim ve windows 10 u indiriyor bakalım sonra hangi seçenekleri sunacak...

Link paylaşıldı.

mzGVW1.png
Benimki %83 $windows dosyası ise daha 2.56 GB boyutunda.

Komut işlemcisinden nasıl indirmeyi başlattınız yardımcı olurmusunuz? Ayrıca bende hiç bir haraketlilik yok Windows 10 adına ne yapmalıyım?
Komut istemcisini yönetici olarak çalıştır.
wuauclt.exe /updatenow yaz.
Bende siyah ekran 1 saat boyunca gitmedi restart attım tekrar eski sürüme döndü.

VLlZjZ.png

Yok Artık!!! :D Şimdi baktığımda da 2 dosya var ve ikisi de dolu.

64-
Beyleeeeer!! Windows 10

Windows 10 un bitmiş halinin linkini vermişler indirip usb ye kurabilirsiniz.
Bilgisayarım 64 bit bende onu indirdim açtım 5 dakiakdır yuvarlak dönüyor. Ne ileri ne geri tuşu aktif değil ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende şuanda 1 tane klasör oluşmuş durumda. Birisi 47 mb diğeri ise 15 kb.

64-

Bilgisayarım 64 bit bende onu indirdim açtım 5 dakiakdır yuvarlak dönüyor.Ne ileri ne geri tuşu aktif değil ne yapacağım?

Bekle kardeşim bilgisayarı tarıyor galiba bende de bekletti çok bekletirse görev yöneticisinden kapat bir de yönetici olarak çalıştır.

Benimki %83 $windows dosyası ise daha 2.56 GB boyutunda.

Benimkinde de 2.56 gb gösteriyor ve sınırı da 2.56 gb gösteriyor neden acaba.

Bekle kardeşim bilgisayarı tarıyor galiba bende de bekletti çok bekletirse görev yöneticisinden kapat bir de yönetici olarak çalıştır.

Benimkinde de 2.56 gb gösteriyor ve sınırı da 2.56 gb gösteriyor neden acaba.
Şuanda ise %93 ben bunu kullanacağım.Aynen benim ki de öyle kaldı o dosya.

Sinanın Verdiği Linktn 64 Bit Olanı İndirdim Kuruyor Bakalım Ne Olucak Hayırlısıı :D

sinan.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı