Çözüldü Windows 10 Insider Preview 21343 siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FazliBasturk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10'un yeni sürümleri çok hoşuma gidiyor, yeni özellikler falan... Ben de Insider Preview sürümlerine bakmaya karar verdim, yükledim güncellemeleri. PC açıldı, masaüstü geldi, hiçbir sıkıntım yok ama PC'yi yeniden başlattıktan sonra hesap kısmına gelirken siyah ekranda kalıyor. Fare de gözükmüyor ama görüntü geliyor. Çünkü tam siyah değil, dijital siyah olduğu belli. Windows 10'un diğer sürümlerinde bu sorun yok. Birkaç kere 21343 ISO'su ile format atıp denedim ama yok, eğer PC'yi kapatıp açarsam görüntü gelmiyor... Bu sürümle mi ilgili yoksa başka bir sorun olabilir mi? Bu sürümü deneyen başka arkadaş var mı?

Çözüm
Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin. Ek olarak sfc /scannow yapmayı unutmayın.
Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin. Ek olarak sfc /scannow yapmayı unutmayın.

Çok teşekkürler normalde ekran kartım eski olduğu için çok fazla driver güncellemeside almıyor bende bir USB'ye atmıştım driverini oradan kuruyordum fakat Windows 10'un bu sürümünde sıkıntı çıkarıyormuş demek, Windows Update'nin sürücüyü bulmasını bekledim, yükledi ve şu an hiçbir sıkıntı yok.

Bu arada bir konuda çözüm seçme seçenekleri neye göre veya ne zaman çıkıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı