Windows Insider Preview programından çıkma

cgurses

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar cihazım Windows 10 Home Insider Preview değerlendirme kopyası. Bılid 19608.RS_PRERELEASE. 200410-1438 başlıkta da belirttiğim gibi Insider Preview programından çıkmak istiyorum. Her yolu denedim bir bilgisayara format atmak dışında ama bir türlü değerlendirmeyi kapatamıyorum lütfen bana yardım edin.

1.png

2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah'tan beri denememe rağmen siz deyince tekrardan hesabımla oturum açtım. Önizleme derlemelerini almayı durdurma şıkkını açıktan kapalıya aldım sorun çözüldü yalnız Insider ayarlarınızı seçiniz kısmı ne seçersem seçeyim tekrardan hızlı seçeneğine geçiyor.

3.png

Sabah'tan beri denememe rağmen siz deyince tekrardan hesabımla oturum açtım. Önizleme derlemelerini almayı durdurma şıkkını açıktan kapalıya aldım sorun çözüldü yalnız Insider ayarlarınızı seçiniz kısmı ne seçersem seçeyim tekrardan hızlı seçeneğine geçiyor.

Eki Görüntüle 539486
Normal güncellemeleri yapın.
Büyük ihtimalle o ekran gider şu an normal güncellemeleri alması gerekiyor.

Preview programından çıktığımdan beri bilgisayar güncelleme almıyor. evde yer alan diğer bilgisayar güncelleme alırken previw sürümünü kullandığım pc güncelleme almıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı