Windows 10 Insider Sürümünden Orjinal Dağıtıma Geçmek

ceyhun.topcuoglu

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bir süre önce windows insider programına katılarak Windows 10 PRO Insider Preview Build 10130 kurulumunu yapmıştım. Windows 10' un resmi olarak çıkmasıyla birlikte ancak vakit bulabildim. Microsoft'un insider programına katılanlara ücretsiz lisans ve yükseltme hakkı verdiğini öğrendim. Windows Update (Güncelleştirme ve Güvenlik) ile gerekli güncellemeleri yaptım. Güncellemelerin tamamı normal güncelleştirmelerdi. Yükseltmeyle ilgili herhangi bir sürüm notu göremedim. Yinede güncelledim fakat hala Etkinleştirme sekmesinde Windows 10 Pro Insider Preview diye kayıtlı. Microsoftun yeni tarayıcısı Edge bende hâla eski adıyla Project Spartan olarak gözüküyor. Tam sürüm dağıtımına nasıl yükseltebilirim? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler iyi forumlar...

Insider.png

Son düzenleyen: Moderatör:
ISO dosyalarını indirip temiz kurulum yapmak gerek. Veya Insider sürümünü kullanmaya devam edebilirsin. Sanırım henüz güncellemeleri yapmamışsın, Insider kullanıcıları da şu anda normal kullanıcılar ile aynı sürüm olan 10240 sürümü kullanıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı