Windows 10 internet erişimi sorunu

LazDrovya

Kilopat
Merhaba arkadaşlar,
Bilgisayarımı 8.1'den w10'a yükselttiğim yaklaşık 6 ay oldu. Bir çok sorunla karşılaştım ancak bu sorunda elim kolum bağlandı. Dün bilgisayarıma steam yükledim, bir güncelleştirme yaptım ve bilgisayarı kapattım. Sabah bir güncelleştirme daha geldi ve bilgisayarı yeniden başlattığımda internetim sınırlıydı. Telefonum ve evdeki diğer bilgisayarlar rahatlıkla bağlanırken ben bağlanamıyorum. Modemin şifresi değiştirilmiş gibi. Öte yandan kablolu bağlantıda ise kabloyu görmüyor. Wifi'yi kapatmama rağmen kabloyu bilgisayar kafasına göre görüyor. Fikri olan var mı? (w8.1'e geçmek dışında)

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz yükseltme veya temiz kurulum yapmadıysanız bu tarz sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Tavsiyem temiz kurulum yapmanız.

Kurulum 6 aydır aynı ve bu sorun yeni çıktı :) Yükseltmenin temiz olduğunu düşünüyorum.
Neyseki belirtmediğim bir ayrıntı sorunun kaynağıymış. Evde bir adet modem, bir adet de access point var. Access pointi devre dışı bırakınca tek modem üzerinden erişim sağlanmakta. Şimdiki problem ise Access point. Önceden sorun çıkarmayan Access Point ne oldu da şimdi böyle bir sorun yarattı onu çözmeye çalışacağım. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı