Windows 10 "İnternet Yok Güvenli" Sorunu

Yanıt için teşekkür ederim.
Ben ağ sıfırladım. Ağ bağdaştırıcı sildim geri yükledim olmadı arıza ekibi geldi 3 defa sorun yok dedi modemde. Yarın sinayl güçlendirici alacağım belki işe yarar ama diğer arkadaş gibi bende elimden gelen her şeyi yaptım 1 haftadır uğraşıyorum.
Eklemeyi unuttum windows 10 kullanıyorum,bugün güncelleme yaptım soruna yine devam ediyor.Özellikle video izlerken vs.Telekonferans denedim 5 dk da 10 defa gitti
Windows 10 ağ konusunda çok sıkıntılı. Bende de ağlara otomatik bağlanmama ve sorun giderici ile bağlanabilme sorunu vardı. Microsoft'un forumuna yazdım, bana ağ bağlantılarımı sıfırlamam gerektiğini söylediler. İşe yaramadı, belki sende yarar.
Sürekli internet ihityacım olduğu için sorunu düzelten güncelleme gelene kadar 8.1 kullanmaya karar verdim lisanssız bir şekilde kullanıyorum şimdilik .Sorun son güncelleme ile düzeltildiyse yeniden windows 10 kuracağım.

Nasıl bir çözüm buldun ?
Sorunun tek çözümü ağ bağdaştırıcınızı değiştirmekle oluyormuş ben şekilde çözdüm arkadaşlar

Son düzenleme:
Ben ağ sıfırladım. Ağ bağdaştırıcı sildim geri yükledim olmadı arıza ekibi geldi 3 defa sorun yok dedi modemde. Yarın sinayl güçlendirici alacağım belki işe yarar ama diğer arkadaş gibi bende elimden gelen her şeyi yaptım 1 haftadır uğraşıyorum.
Eklemeyi unuttum Windows 10 kullanıyorum, bugün güncelleme yaptım soruna yine devam ediyor. Özellikle video izlerken vs. Telekonferans denedim 5 dk da 10 defa gitti.

Nasıl bir çözüm buldun?
Sorunun tek çözümü ağ bağdaştırıcınızı değiştirmekle oluyormuş ben şekilde çözdüm arkadaşlar.

Ağ bağdaştırıcınızı nasıl değiştirdiniz?

Eklemeyi unuttum windows 10 kullanıyorum,bugün güncelleme yaptım soruna yine devam ediyor.Özellikle video izlerken vs.Telekonferans denedim 5 dk da 10 defa gitti

Nasıl bir çözüm buldun ?
Sorunun tek çözümü ağ bağdaştırıcınızı değiştirmekle oluyormuş ben şekilde çözdüm arkadaşlar
Ben windows'un kendi kurduğu driverı silip başka bir driver yükleyerek çözdüm sorunu.

Hocam yardımcı olabilir misiniz acaba, aynı sorunla karşılaşıyorum. Ne yapmam lazım?

Geri
Yukarı