Windows 10 internet yok problemi

Sisteminde sorun var. İnterneti halletsen bile kodlar çalışmıyor daha büyük bir sorun bu. Görev Yöneticisine bak virus tarzı bir şey var mı?

Maalesef onda da yok galiba son çare format ve bişey sormak istiyorum windows 10 dan memnun değilim windows 7 ye dönersem bi sıkıntı olur mu isletim sistemi desteği mesela oyunlarımı yükleyebilirmiyim destek kesildi ya

HDD ile kullanıyorsan W10'da sorun yaşarsın. SSD alana kadar 8.1 kullanman daha iyi olur. W7 artık ölü bir sistem. Format atmadan önce HDTune ile HDD sağlık ve hızına bak. Durduk yere Windows dosyaları hasar gördüğüne göre HDD bad sector olabilir.

HDD ile kullanıyorsan W10'da sorun yaşarsın. SSD alana kadar 8.1 kullanman daha iyi olur. W7 artık ölü bir sistem. Format atmadan önce HDTune ile HDD sağlık ve hızına bak. Durduk yere Windows dosyaları hasar gördüğüne göre HDD bad sector olabilir.
Pc'de 2 tane HDD var birisi samsung 250 gb okuma hızı 125 mb/s digeri seagate barracuda 250 gb okuma hızıda 100 mb/s yani bunlarda bi performans eksikliği yok bad sector taramasinda ise bi tane kırmızı nokta yok her iki hdd de söylemeyi unuttum ben bugün defrag yaptım sistem cok yavas diye tavsiye etti bir arkadaşım samsung olan hdd de %40 lık bir bölünme söz konusuydu sorunsuz bi sekilde defrag bitti kapattım pc yi hızlandı windows yaptiktan sonra fakat bi sonraki kapatip acmada internet gitti yani bu isin defragla bi ilgisi varmidir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı