Windows 10 internet yok sorunu

Chairman

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 işletim sistemli bilgisayar kullanıyorum. Bazen internet olmasına rahmen internet yok diyor 5 dakika geçtikten sonra tekrardan bağlanıyor sonra bağlantı yine kopuyor. Ama her zaman yapmıyor bazen yapıyor. Sizce bunun nedeni bir yazılımsal sorun mu? Yoksa başka bir şey mi?

Merhaba, Windows 10 işletim sistemli bilgisayar kullanıyorum. Bazen internet olmasına rahmen internet yok diyor 5 dakika geçtikten sonra tekrardan bağlanıyor sonra bağlantı yine kopuyor. Ama her zaman yapmıyor bazen yapıyor. Sizce bunun nedeni bir yazılımsal sorun mu? Yoksa başka bir şey mi?

Wi-Fi & Ethernet hangisi ile bilgisayarına internet erişimi sağlıyorsun?

Driveri güncellemeyi veya kaldırıp tekrar kurmayı deneyin, donanımsal ise bi bakın anakarta giriş kısmına toz vs şeyler var mı ya da kablo ile bağlandıysanız farklı kablo deneyin.

Şu konuya bakar mısın? Bir de oradaki onarma aracı var onu da kurmanı öneririm. Bende düzelmişti.

Driveri güncellemeyi veya kaldırıp tekrar kurmayı deneyin, donanımsal ise bir bakın anakarta giriş kısmına toz vs şeyler var mı ya da kablo ile bağlandıysanız farklı kablo deneyin.

Driveri güncelledim hepsini yaptım kabloyla bağlayınca sorun olmuyor gayet iyi ama kablosuz bağlantıda sıkıntı var.

Şu konuya bakar mısın? Bir de oradaki onarma aracı var onu da kurmanı öneririm. Bende düzelmişti.
Bir araştırayım

Geri
Yukarı