Windows 10 IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası

Crucify

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, bugünden itibaren başlıkta belirttiğim hatayı almaya başladım. Forumdaki konuları okudum fakat son 1 hafta içinde hiçbir şekilde driver güncellemedim. Minidump dosyama burdan ulaşabilirsiniz. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekran kartı güncellemesini yaptım fakat sorun hala devam ediyor.
Arkadaşlar sorunum devam ediyor ekran kartını güncelledim ama düzelmedi.

Son düzenleme:
Merhabalar, bugünden itibaren başlıkta belirttiğim hatayı almaya başladım. Forumdaki konuları okudum fakat son 1 hafta içinde hiçbir şekilde driver güncellemedim. Minidump dosyama burdan ulaşabilirsiniz. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekran kartı güncellemesini yaptım fakat sorun hala devam ediyor.
Arkadaşlar sorunum devam ediyor ekran kartını güncelledim ama düzelmedi.

Yakın zamanda yeni bir donanım taktınız mı sisteminize? Sisteminizin bütün özelliklerini paylaşabilir misiniz? Şöyle ki aynı sorunu bende yaşıyorum.

Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp güncel sürümü yükleyin. Kablolu ve kablosuz sürücülerinizi güncelleyin.

DDU ile AMD ve NVIDIA Sürücü Kaldırma Rehberi

Komut istemini yönetici olarak çalıştırıp aşağıdaki komutları sırasıyla girin.

Kod:
sfc /scannow

ENTER

Kod:
netsh advfirewall reset

ENTER

Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp güncel sürümü yükleyin. Kablolu ve kablosuz sürücülerinizi güncelleyin.

DDU ile AMD ve NVIDIA Sürücü Kaldırma Rehberi

Komut istemini yönetici olarak çalıştırıp aşağıdaki komutları sırasıyla girin.

Kod:
sfc /scannow

ENTER

Kod:
netsh advfirewall reset

ENTER
Ek olarak;
Windows update ile güncellemeleri yükle. Eset kaldır.

Çok teşekkür ederim eve geçtiğim zaman uygulayacağım. Yalnız Eseti niye kaldırmalıyım ve ona bir alternatif antivirüs önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı