Windows 10 İşletim sistemine Windows 8 anahtarı girmek

Yeni laptopta elimde olmadığından son windows sürümünü indirip kurdum, etkinleştirmeyide eski win7 (8 değilmiş) keyi ile yaptım kabul etti. Yardım için teşekkürler.

Yeni laptopta elimde olmadığından son windows sürümünü indirip kurdum, etkinleştirmeyide eski win7 (8 değilmiş) keyi ile yaptım kabul etti. Yardım için teşekkürler.

Aman dikkat windows 7 ürün arahtarı demen gerekir di. Aslında bu cümleyi hiç kullanmaman gerekirdi. Zira ben " yanlış bilgilendirme" diye uyarı aldım :)

Aman dikkat windows 7 ürün arahtarı demen gerekir di. Aslında bu cümleyi hiç kullanmaman gerekirdi. Zira ben " yanlış bilgilendirme" diye uyarı aldım :)
Benim hatam, ilgililerin dikkatine.

Yakın zamanda dizüstü bilgisayarımı değiştireceğim, eski bilgisayarımda Win8 yüklüydü. Win10 çıkınca upgrade ettim. Şimdi yeni dizüstü bilgisayar Freedos olacak.

Bu konuda cidden bir bilgim olmadığı için yardımlarınızı bekliyorum. Freedos bilgisayara Win10 yüklendiğinde register etmediğinizde kullanamıyormuşsunuz, dolayısıyla benim bir key codum yok. Yükleme ekranında key code giriş ekranına eski Win8 key codunu girersem yine register etmiş oluyor muyum? Yoksa fazla iyimser bir tahmin oldu?

Başka bir yolu varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Öyle bir şey yok. Kurulumda "Ürün anahtarım yok" butonuna basar geçersin. Kurulum bitincede KMS Auto ile etkinleştirirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı