Windows 10 İSO Dosyası sürüm seçimi

OnurDgn94

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben yeni sistem topluyorum. Bu sisteme Windows 10 Pro 64 Bit kurmak istiyorum. O yüzden öncelikle ben size kendi bildiğim kurulumu anlatıcam.

Önce Windows 10 ISO bu siteden Windows 10 İSO dosyasını indiricem. Sonra bu İSO dosyasını rufus ile USB'ye yazdırıcam. Sonrasını da Technopattaki videoyla yapıcam. Dediğim herşey doğru dimi? Ek birşey indirmeme gerek yok dimi?

Arkadaşlar, birde bu İSO dosyasını indireceğim sitede sürüm seçin diyor. Bu ne demek? Single Language, Windows 10 N, Windows 10 KN ve Windows 10 seçenekleri var hangisi seçmeliyim? Her soruya cevap verirseniz sevinirim.

Önce Windows 10 ISO bu siteden Windows 10 İSO dosyasını indiricem. Sonra bu İSO dosyasını rufus ile USB'ye yazdırıcam. Sonrasını da Technopattaki videoyla yapıcam. Dediğim herşey doğru dimi?

Evet başka birşey indirmenize gerek yok.
Fakat yeni sistem kuruyorsanız bu şekilde Windows 10'u ücretsiz alamazsınız.Lisans anahtarı almanız gerekiyor.
Ama sahip olduğunuz W7,8 veya 8.1 işletim sistemleriniz var ise ilk etapta sisteminize kurun.
Ardından Microsoft'un sitesinden yükseltme aracını indirin ücretsiz olarak W10'a yükseltin. Lisans anahtarınız biosa gömülecektir. Ondan sonra dediğiniz yöntemi temiz kurulum için yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı