Windows 10 ISO Dosyasında Güncellemeler Var mı?

emre mtlr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Ben Technopat'ın yaptığı UEFI windows 10 bellek hazırlamasını aynen yaptım. Ancak aklıma takılan bir konu var. Bu belleğin içindeki windows güncel olan mı yoksa Technopat'ın zamanında olan windows 10 mu ?
Yani demek istediğim yeni gelen güncellemeler (creators update gibi) bu belleğin içinde var mıdır?
Yoksa benim yeniden mi bellek hazırlamam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sn. Recep Baltaş'ın verdiği linkten iso dosyası indirmişseniz, Windows son sürüm olarak gelmiş olmalı. Rufus ile USB'ye yzdırıp, rahatlıkla temiz kurulum yapabilirsiniz. Windows'un verdiği "MediaCreationTool" aracı ile indirmişseniz, o dosyanın Creators Update içerdiğinden emin değilim.

Sn. Recep Baltaş'ın verdiği linkten iso dosyası indirmişseniz, Windows son sürüm olarak gelmiş olmalı. Rufus ile USB'ye yzdırıp, rahatlıkla temiz kurulum yapabilirsiniz. Windows'un verdiği "MediaCreationTool" aracı ile indirmişseniz, o dosyanın Creators Update içerdiğinden emin değilim.
USB'yi yaklaşık 1 ay önce hazırladım sonradan uğraşmayayım diye. Dolayısıyla benim yaptığım USB güncel değil midir ?

Güncellemenin çıktığı gün itibariyle Microsoft'dan indirdiğiniz sürümler 1703 sürümü dahildir. Fakat geçmenizi tavsiye etmem çünkü biraz forumları karıştırdığınız zaman bir çok sorunların olduğunu göreceksiniz ama denemek görmek isterseniz orası size kalmış. Ben masaüstü deneyiminde ve oyun performansında çok sorun yaşadığım için 1607 sürümüne geri dönüş yaptım. 1607 ISO dosyanızı silmeyin geri dönüş için ihtiyacınız olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı