Windows 10 ISO: Kurulumu başlatmada bir sorun oluştu

The Appropriate

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem için ISO dosyası hazırlamak istiyorum fakat ilk defa böyle bir hata ile karşılaştım. Az araştırma ile gizli olan iki Windows klasörü silindiğinde sorunun ortadan kalktığını gördüm ancak bende işe yaramadı. Farklı bir yöntem olarak ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-29_231102.png
    resim_2021-03-29_231102.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 55
Çok denedim hocam fakat işe yaramadı şimdi araçlarda bulduğum ISO downloader ile deniyorum ve şu an indirmekte. Windows'un aracında böyle bir hata almak oldukça saçma bir durum :(

Reklam gibi olacak ama.
Bu rehberden Tool'a gerek kalmadan yapabilirsiniz.

Reklam gibi olacak ama.
Bu rehberden Tool'a gerek kalmadan yapabilirsiniz.
Kullandığım program sözünü bahsettiğiniz site görüntüsünü içeriyor hocam, yani birebir aynı işlevi yapmış bulunmaktayım. Fakat olur da istisnai bir durum olursa bu paylaşımınızı değerlendireceğim. Şimdiden teşekkür ederim :)

Edit: Programın ismini yazdığım an hatırlayamadım, Heidoc üzerinden indirmekteyim. Kendisi ISO'yu Microsoft'tan indirmekte.

Son düzenleme:
Kullandığım program sözünü bahsettiğiniz site görüntüsünü içeriyor hocam, yani birebir aynı işlevi yapmış bulunmaktayım. Fakat olur da istisnai bir durum olursa bu paylaşımınızı değerlendireceğim. Şimdiden teşekkür ederim :)

Edit: Programın ismini yazdığım an hatırlayamadım, heidoc üzerinden indirmekteyim. Kendisi ISO'yu Microsoft'tan indirmekte.

Bu programı kullandınız sanırım. Bu uygulama da Windows'un sunucuları üzerinden indiriyor.🙂

Bu programı kullandınız sanırım. Bu uygulama da Windows'un sunucuları üzerinden indiriyor.🙂
Evet, tekrardan teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için :)

Geri
Yukarı