Windows 10 ISO nereden indirilir?

merhaba sizce vazgeç diyip başka bi usb bellek ile denesem olur mu
USB belleğinizin yazma/okuma hızı düşükse bundan kaynaklı yavaş ilerliyor olabilir.
Ayrıca yazdırma işlemini yaptığınız bilgisayarda USB'yi USB 3.0 portuna taktınız mı?

USB belleğinizin yazma/okuma hızı düşükse bundan kaynaklı yavaş ilerliyor olabilir.
Ayrıca yazdırma işlemini yaptığınız bilgisayarda USB'yi USB 3.0 portuna taktınız mı?
hayır yanlışlıkla 2.0 portuna takmışım
ben vazgeç diyip başka bir usb bellek ile yapıcam galiba

Bilgisayara bir zarari olmaz.
biraz daha bekliyicem eğer ki olmassa direk çarpıya basıp kapatıcam yeni bir usb bellek ile deniyicem ve bu sefer usb 3.0 portuna takıcam teşekkürler
Bilgisayara bir zarari olmaz.
merhaba eski usbyi çıkarttım ondan sonra usb 3.0 portuna yeni usb belleğimi taktım ama takınca windows onarma işlemine başladı ve hiçbir sorun bulamadı herhalde eski usbyle karıştırdı ben bu yeni taktığım usb bellekle windows 10 kursam herhangi bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleme:
Biraz daha bekliyicem eğer ki olmazsa direk çarpıya basıp kapatacağım yeni bir USB bellek ile deneyeceğim ve bu sefer USB 3.0 portuna takacağım teşekkürler.

Merhaba eski USB'yi çıkarttım ondan sonra USB 3.0 portuna yeni USB belleğimi taktım ama takınca Windows onarma işlemine başladı ve hiçbir sorun bulamadı herhalde eski USB'yle karıştırdı ben bu yeni taktığım USB bellekle Windows 10 kursam herhangi bir sıkıntı olur mu?

Olacağını zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı