Windows 10 isteğe bağlı güncellemeler yapılmalı mı?

Plaxy

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bende 10 tane isteğe bağlı güncelleme var. Yaparsam FPS artışı sıcaklık düşüşü vb. şeylerde yardımı olur mu ve sizce yapmalı mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapın hepsini. Ben yaptım isteğe bağlı Windows güncellemesi, sıkıntı yok. Bilgisayarın faydasına oluyor genel olarak böyle şeyler. Bu arada, ben isteğe bağlı Windows güncellemesi sandım. Eğer bu sürücüleriniz güncelse ve sıkıntı yaşamıyorsanız bence yapmanıza gerek yok.

Son düzenleme:
Yapın hepsini. Ben yaptım isteğe bağlı Windows güncellemesi, sıkıntı yok. Bilgisayarın faydasına oluyor genel olarak böyle şeyler. Bu arada, ben isteğe bağlı Windows güncellemesi sandım. Eğer bu sürücüleriniz güncelse yapmanıza gerek yok.

Bunlar bir de bazı driverlar.

Yapın hepsini. Ben yaptım isteğe bağlı Windows güncellemesi, sıkıntı yok. Bilgisayarın faydasına oluyor genel olarak böyle şeyler. Bu arada, ben isteğe bağlı Windows güncellemesi sandım. Eğer bu sürücüleriniz güncelse ve sıkıntı yaşamıyorsanız bence yapmanıza gerek yok.

Sıkıntım yok ama ileride olmaması için yapıyorum.

O yazan sürücüleriniz güncelse eskiyi kurmanıza gerek yok yani sırf Windows önerdi diye. :D

Hepsini manuel olarak güncelleyin o zaman, Windows en güncelini göstermiyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı