Windows 10 kalan pil yüzdesini göstermiyor

gambler28

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar pil yüzdesinde şarjımın ne kadar kaldığını görebiliyorum. Kalan pil miktarını saat biçiminde görebiliyorduk kalan pil 2 saat 15 dakika gibi bunu nasıl açacağım? Regedit ayarları falan gördüm uyguladım ama hala gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    12,6 KB · Görüntüleme: 43
Arkadaşlar pil yüzdesinde şarjımın ne kadar kaldığını görebiliyorum. Kalan pil miktarını saat biçiminde görebiliyorduk kalan pil 2 saat 15 dakika gibi bunu nasıl açacağım? Regedit ayarları falan gördüm uyguladım ama hala gözükmüyor.
Öncelikle o kalan Saat vs yalan bende Windows 10 kullanıyorum 2 saat kaldı diyor ancak yarım saate bitiyor gereksiz yere konu açıyorsun.

Öncelikle o kalan saat vs yalan bende Windows 10 kullanıyorum 2 saat kaldı diyor ancak yarım saate bitiyor gereksiz yere konu açıyorsun.

Hocam güzelce sordum. Neden göstermiyor diye siz niye böyle tepki verdiniz sonuçta konu açmak bana kalmış. Cevap yazmak istemiyorsanız yazmayabilirsiniz.
Bu bende de kapalıydı BIOS'dan açmıştım. Bir bak istersen.
Ne diye geçiyor BIOS'da?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı