Windows 10 Kaldırma

Mithril_Ithilien

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kanada
Daha fazla  
Meslek
Elekrik Elektronik Mühendisi
Merhabalar, sistemimde bulunan 2. diske Windows 10 kurmak istiyorum ancak kurduktan sonra diske format atmadan kaldırıp kaldıramayacağımı bilmiyorum. Diski formatlamadan Windows 10'u kaldırmak mümkün müdür?

Sanırım dual windows kuracaksınız. Dual windowslarda açılış bölümünü bilgisayarım-ayarlar-gelişmiş kısmından dual ayarlarını text dosyasından bootable dosyasında değişiklik yapabiliyorsun.

Sanırsam bu dosya üzerinden win 10 bağlantısını silersin. Diğer işletim sisteminden de hardiske girip win10 dosyalarını silersen olur diye düşünüyorum.

Cevaplar için teşekkürler. Tek işletim sistemi ile (Windows 10) devam ediyorum şu an. Konu kapatılabilir.

Açılış ekranımda hem Windows 8.1 hem de Windows 10 TP var. ( DualBoot ) Windows 10' u silmek ve sadece yine eskisi gibi Windows 8.1 kullanmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Açılış ekranımda hem Windows 8.1 hem de Windows 10 TP var. ( DualBoot ) Windows 10' u silmek ve sadece yine eskisi gibi Windows 8.1 kullanmak istiyorum. Ne yapmalıyım?
Şu konuyu bir hortlatabilir miyim ? SSD takıp Windows'u oraya kurmak istiyoruz fakat C diskindeki veriler de silinmesin istiyorum nasıl yapabilirim.

Merhaba hortlattım konuyu, içinde sadece windows 10 deneme sürümü olan pc ye oyun ve windows 10 bulunan ssd takıcam ne yapmalıyım

Geri
Yukarı