Windows 10 Kapanmak yerine uyku moduna geçiyor

MTN

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bilgisayarı kapata basınca ekranda olması gerektiği gibi kapatılıyor yazısı çıkıyor ve bilgisayar kapanıyor. Buraya kadar her şey normal fakat bilgisayarı açınca kaldığı yerden devam ediyor. Kısacası kapatmak yerine uyku moduna alıyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Ayarlarda büyük ihtimalle derin uyku seçilidir. Bu nedenle sistem devam ediyordur.
Screenshot_39.png
Screenshot_40.png

Onun dışında RS3 (1709) sürümünde bazı yazılımlar otomatik kaldığı yerden açılıyor. Kapatmanın bildiğim bir yolu yok.

Ayarlarda büyük ihtimalle derin uyku seçilidir. Bu nedenle sistem devam ediyordur.
Eki Görüntüle 266297 Eki Görüntüle 266298
Onun dışında RS3 (1709) sürümünde bazı yazılımlar otomatik kaldığı yerden açılıyor. Kapatmanın bildiğim bir yolu yok.

Bütün ayarlar fotoğraflardaki gibi. Son güncellemelerden sonra olmaya başladı. Sistemle ilgili bir sorun herhalde.

Hala çözemedim, yardım :/

+++ Hala çözülmedi.Delirmek üzereyim.Bilgisayarı kapatıp açıyorum,aynı yerden devam ediyor.Fişi çıkarıyorum 1 dk bekliyorum,yine aynı yerden devam ediyor.Yardım!

Bazen sorunlar halihazırdaki sorunlu Windows update'lerinden kaynaklanıyor, Gökhan'a katılıyorum.
ayarlar fotoğraftaki gibi ne yazık ki bir türlü çözemedim :/.Ram'leri dahi söküp yeniden taktım yine aynı yerden devam ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun hala çözülmedi. Bu ne saçma sorundur ya :D Bilgisayarı kapatıyorum, fişini çekiyorum, ramleri söküyorum, açıyorum: Yine aynı yerden devam ediyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı