Windows 10 kareli bozuk görüntü

kaori

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaslar olaylari sirasi ile anlatacam fakat oncelikle bilgisayarimdaki programlari yazayim:
  1. Panda Anti Virus
  2. Malwarebytes
  3. CCleaner
  4. Private İnternet Access Vpn
  5. League Of Legends
  6. Mozilla Fire Fox
Bilgisayarda baska bi program yuklu değildir bu programlardada sahte hesabim yoktur yani sorun yarata bilecek hicbir sey yok bilgisayarda.
League of legends oynuyordum oyun bitince birden ekran goruntusu tuhaflasmaya basladi sonra siyah bir ekran geldi karsima.
Bilgisayari kapattim ilk girmeye çalıştığımda ekran boyle oldu ardindan da boyle oldu:

nE6Jpg.jpg
J3JO8B.jpg

Tekrar acip kapadim. Bu sefer karsima bu ekran cikti Windows'u baslat diyince siyah ekran aliyordum bende kurtarma seceneklerini denedim. Yaptim adimlar sirasi ile soyle:

MkGa4Q.png
9G1Dl3.png
PQWOzN.png
gX09RR.png

Bu islemleri yaptiktan sonra Windows 10 yuklenirken bilgisayar kendini yeniden baslatacak dedi ve ardindan bu hatayi almaya basladim bilgisayar acilirken ekranda tuhaf tuhaf cizikler ve yesil noktalar cikiyor. Ardindan bu hatayi veriyor tamama bassam da basmasam da 30-40 saniye sonra bu ekrani veriyor. Daha sonra tekrar ayni hatayi verip o ekrana bir daha donuyor boyle tekrar ediyor bu olay.
Dedigim gibi bilgisayarda sahte bir program veya bu programdalarda kullabilan sahte bir hesap yoktur. İnternette sadece youtube ve okulumun sitesi ve okulun odevlerinin verildi my english lab sitelerine giriyordum. Yurt internetinede orjinal uyelik satin aldigim Pia VPN ile giriyordum. Bu hatayi nasil çözeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı