Windows 10 Kayıt Aygıtı Sorunu

prex

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam! Direkt konuya girelim. Anakartımın üzerindeki ses kartı çalışmadığı için harici ses kartı kullanıyorum, ama onun da sürücüsü en fazla Windows 8 64 bit için. Windows 10 kullanıyorum, ses falan geliyor, ama mikrofon robotumsu, cızırtılı, yankılı ve aşırı ince gidiyor. Normalde ince gitmiyor, ama bunda sanki ses ayarı bozulmuş gibi oluyor ve bir süre sonra kendi kendine düzelip, tekrar bozuluyor şu an bozuk, dün bozuk değildi. Yardımcı olur musunuz lütfen!

Son düzenleyen: Moderatör:
Harici bir ses kartı kullanıyorum : C- Media 6738

Windows 8'e geçtim ama sorun geçtiğimden beri devam ediyor bir türlü düzelmedi. Anakartımı tam hatırlamıyom ama eski bir şeydi.
Anakart Foxconn G31mxp di sanırım Kodek yongasına nasıl bakarım hiç bilmiyorum böyle şeyleri
Pardon yanlışlık olmuş ses kartı C- Media 8738
Ne kullandığını bilmiyoruz nasıl yardımcı olsunlar sana?
Kodek yongası nedir? Donanım kimliklerin anakart marka model yaz hele.
Ses Sürücülerini sildim yenilerini yükledim windows 7 iken hiç bozulmadığı zaman kullandığım Trust 7.1 sound driverı yükledim hala düzelmedi Kodek Yongası ne olduğunu bilmiyorum ama anakartın üstünde siyah küçük çip gibi bir şey var üstünde realtekin logosu var dediğiniz şey o olabilir mi

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı