Windows 10 (KB5001330) güncellemesi sonrası FPS düşüşleri

• Konuyu başlatan Hof
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 1B
Hocam güncelleme yi kaldırp erteleyin.
Öyle yaptım ama işe yaramadı.
Merhaba kardeşim aynı sorundan dolayı bende yakınıyorum, bu KB5001330 adlı lanet güncelleme nisan 12 civarlarında gelmiş ve bende senin gibi nisan ayının ortalarından bu yana FPS düşmesi yaşıyorum, format attım yine çözülmedi, sistemimle alaklı sandım lakin bu konu patlak verene kadar. Dün değil evvelsi gün yeni güncelleme geldi FPS düşmesi çözüldü dediler, KB5001330 güncellemesinin hatası giderildi dediler ve hala giderilmedi ben hala yaşıyorum aynı sen gibi takılmaları FPS dropları. Bunca para verip bu hallere düşmek insanı çığrından çıkarıyor, hiç sıkma canını belliki biraz takılmışsın ben gibi bu konuya, sallamak en iyisi hala düzeltilmedi bu sorun, lanet gitsin insanın başına uğraş çıkartıyorlar işte böyle.
Maalesef hocam. Windows kadar sorunlu işletim sistemi yok.

bende son güncellemeyi yükledim. aynı sorunları bende yaşıyorum. windows 10 sürekli güncellerim böyle bir şey ilk defa başıma geldi. çok sinir bozucu şu an. acilen yeni güncelleme gelmesi gerekiyor

Maalesef bende de aynı 9900k GTX 1070 ve 32 GB RAM ile 120 FPS'den 50'ye düştü. Oyun resmen kasıyor. Format attım denemediğim şey kalmadı.
Evet hocam. Ben şöyle çözdüm sorunu Valorant'ta şöyle, 60'a FPS'yi sabitlerken 2 katına yani 120'ye sabitledim. 2 katı olunca biraz daha akıcı oluyor. Diğer oyunlar için bir çözümüm yok.

Evet hocam. Ben şöyle çözdüm sorunu Valorant'ta şöyle, 60'a FPS'yi sabitlerken 2 katına yani 120'ye sabitledim. 2 katı olunca biraz daha akıcı oluyor. Diğer oyunlar için bir çözümüm yok.

Maalesef CoD Warzone de öyle bir şansta yok açmamıza rağmen FPS hiçbir şekilde yükselmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı