Windows 10 KB5010415 Güncellemesi İndirilemiyor

Dark Dean

Hectopat
Makaleler
1
SSD veya HDD modeli
Toshiba DT01ACA050 500 GB
Ekran kartı
AMD ASUS EAH5450 1 GB
Anakart
ASRock G41C-GS
İşlemci
Intel Pentium Dual CPU E2200 2.20GHz
Windows 10 Pro (x64) kullanıcısıyım. İnsider programına kayıtlayım. Ama bu sürümü 2022-02x64 tabanlı Sistemlere yönelik Windows 10 Version 21H2 Toplu Güncelleştirme Önizlemesi (KB5010415) güncelleyemiyorum. Windows Update Kataloğundan sürümü buldum ama indiremiyorum. Format istemiyorum. Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Media Creation Tool ile yükseltme yapabilirsiniz. Belirtilen ISO'yu indirin ve seçeneklerden bu bilgisayarı yükselt deyin. Düşük bir sürüm yükseltilmiş olur.

"C:\Windows\SoftwareDistribution" adresini bul ve klasörün içindeki bütün dosyları sil. Ardından Windows Update yerine gel, güncelleştirmeleri denetle butonuna bas.
Ek olarak; gelişmiş seçeneklerinden "diğer Windows güncelleştirmelerini al" seçeneği aktif olsun.

Media Creation Tool ile yükseltme yapabilirsiniz. Belirtilen ISO'yu indirin ve seçeneklerden bu bilgisayarı yükselt deyin. Düşük bir sürüm yükseltilmiş olur.

Windows Update kataloğundan mi indirmem gerekiyor?

Yükseltme de verilerim silinir mi?

Şu an elektrik kesintisi mevcut. Gece yarısına kadar gelemeyeceklerini söylüyorlar. Elektrik gelince deneyeceğim. Chrome kullanıyorum neden indirmiyor bilemiyorum.

Son düzenleme:
Siz de yükseltme yapacaksınız fakat Windows 10'un yeni sürümüne. Yükseltme aracını kullanarak. Yükseltme ile verileri tutabilirsiniz.

Başka bir tarayıcı ile denedim iniyor şu an. İndiğinde ne yapmam gerek?

Yükledim uygulamayı açtım. Ama güncelleme yüklenemedi diyor.
"C:\Windows\SoftwareDistribution" adresini bul ve klasörün içindeki bütün dosyları sil. Ardından Windows Update yerine gel, güncelleştirmeleri denetle butonuna bas.
Ek olarak; gelişmiş seçeneklerinden "diğer Windows güncelleştirmelerini al" seçeneği aktif olsun.

Bunu da denedim tamamını silmiyor.

Son düzenleme:
Hocam, benim dediğim gibi deneyin. Yükseltme aracını kullanarak.

Geri
Yukarı