Çözüm Windows 10, KB5034441 güncellemesinde 0x80070643 hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu videoyu izledim ve çözdüm arkadaşlar video uzun yabancı fakat video altındaki yazılı talimatları uyguladım sadece ve güncelleme yüklendi. bu script file otomatik olarak WinRE boyutunu artırıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videonun 59 dakikasından itibaren konunun adım adım nasıl çözüldüğü gösteriliyor.

Dosya Ekleri

• 2024-03-26_201916.png
    2024-03-26_201916.png
    6,3 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Microsoft Windows 10'u resmen rafa kaldırmış bu kadar süredir böyle basit bir hatanın giderilmemesi saçmalık.

Çıkan hiçbir sürüm stabil olmadı. Hep yamalı hep bozuktu. Windows 11 de sıkıntılı. Sıkıntısı bitmeden Windows 12 çıkacak sonra 13 çıkacak böyle devam edecek.

Bu videoyu izledim ve çözdüm arkadaşlar video uzun yabancı fakat video altındaki yazılı talimatları uyguladım sadece ve güncelleme yüklendi. bu script file otomatik olarak WinRE boyutunu artırıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videonun 59 dakikasından itibaren konunun adım adım nasıl çözüldüğü gösteriliyor.

Bu yöntem işe yarıyor. Uygulamasıda çok kolay. Videonun açıklama kısmında yazanları uygulamak yeterli oldu.
1712300063359.png

Geri
Yukarı