Windows 10 kendi kendine etkinleşti

UTKU123161

Hectopat
Merhabalar, bilgisayarımda Windows 7 kuruluydu. Ben Microsoft'un sitesinden Windows 10 indirdim ama orijinal olarak geldi galiba. Windows'u etkinleştirin yazmıyor. Ücret falan ödemem değil mi?

Çözüm
Dijital olarak etkinleşmiştir oem key vardır belki. Otomatik etkinlestiriyordur.Benim leptopda öyleydi her formattan sonra internete 1 Kere bağlanması yeter oto etkinleştiriyor.
Dijital olarak etkinleşmiştir oem key vardır belki. Otomatik etkinlestiriyordur.Benim leptopda öyleydi her formattan sonra internete 1 Kere bağlanması yeter oto etkinleştiriyor.
Windows 7’den 10’a yükseltme ile geçtiniz değil mi doğru anladım? Windows 7 lisanslı ise yükseltme ile geçtiğinizde lisansınız kaybolmuyor. Windows 10’u da lisanslı kullanabilirsiniz.

Merhabalar, bilgisayarımda Windows 7 kuruluydu. Ben Microsoft'un sitesinden Windows 10 indirdim ama orijinal olarak geldi galiba. Windows'u etkinleştirin yazmıyor. Ücret falan ödemem değil mi?
Yazı bir ay sonra geliyor diye biliyorum. Geldiğinde bile bazen çıkmıyor. Ben uzun süredir etkinleştirmeden kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim. Sadece kişiselleştirme (tema gibi) ayarlarını yapamıyorsun ve sağ altta silik bir şekilde etkinleştirme uyarısı gözüküyor. Güncellemeleri de alabiliyorum.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı