Windows 10 kendiliğinden Windows 11'e yükseltildi

ahmetimsi

Centipat
Daha fazla  
Ben (saf) normal bir Windows 10 güncellemesi gibi gözüken bir güncelleme yaptım. Kesinlikle Windows 11 geçiş butonuna falan dokunmadım. Ne yapmalıyım? Windows 10'a nasıl dönerim, dosyalarım zarar görür mü? Daha yeni aldığım grafik tabletim bu güncelleme yüzünden çalışmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben (saf) normal bir Windows 10 güncellemesi gibi gözüken bir güncelleme yaptım. Kesinlikle Windows 11 geçiş butonuna falan dokunmadım. Ne yapmalıyım? Windows 10'a nasıl dönerim, dosyalarım zarar görür mü? Daha yeni aldığım grafik tabletim bu güncelleme yüzünden çalışmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Evet hocam eğer 1 hafta kadar süre olmadıysa ve C diskinizdeki windows.old klasörünü silmediyseniz Windows 10'a rahatlıkla geri dönebilirsiniz.

hocam bu işlemi yaptığımda bazı programları yeniden yüklemeniz gerekecek diyor ve ne olur ne olmaz yedek alın diyor ne yapacağım, yedenk alacak birşey yok,

Korkutuyor eleman. Rahatlıkla yapabilirsiniz. Ama şüphelenecek iseniz dosyalarınızı yedekleyin.
Windows 11 Windows 10'un giydirilmiş versiyonu.

Hocam bu işlemi yaptığımda bazı programları yeniden yüklemeniz gerekecek diyor ve ne olur ne olmaz yedek alın diyor ne yapacağım, yedenk alacak bir şey yok,

Eğer yedek alacak bir şeyiniz yoksa bulut depolama alanlarına geçiçi olarak yükleyebilirsiniz. İşiniz bitince indirirsiniz.

Korkutuyor eleman. Rahatlıkla yapabilirsiniz. Ama şüphelenecek iseniz dosyalarınızı yedekleyin.

Bazen nadir de olsa geri dönüş yaparken dosya kaybı olabiliyor.

Eğer yedek alacak bir şeyiniz yoksa bulut depolama alanlarına geçiçi olarak yükleyebilirsiniz. İşiniz bitince indirirsiniz.

Bazen nadir de olsa geri dönüş yaparken dosya kaybı olabiliyor.

Bende önemli olan telefon fotoğrafları falan var bir de oyunlar, bende C ve D diski ver, D diskime zarar gelir mi acaba? Fotoğraflar ve bazı oyunlar orada.

Geri
Yukarı