Windows 10 "Kernel-Power 41 (63)" Hatası

hocam valla cs go da oluyor genellikle birden bilgisayar kapanıyor bugün ise sistem kendini resetledi tam anlayamadım. hayır mavi ekran almıyorum.
Öncelikle sıcaklık değerlerine bakın. Sadece oyunda mı oluyor? Masaüstünde günlük kullanımda internette gezerken video izlerken oluyor mu? Güç kaynağınızı test edin mutlaka. Adını hatırlamadığım bir program vardı eğer kapanırsa sıkıntı güç kaynağında olabilir.

valla ısılar iyi işlemci 60 ekran kartı 67 derece şuanda oyundayım ve sadece oyunda oluyor
oyundan sonra ekran kartını çıkarıp takıcam sistemim yeni zaten tozlanma falanda yok fazla.

Problemi çözebilen var mı herkesin ortak fikri şu an PSU'dan kaynaklandığı yazıyor.
Ekran anlık donuyor sonra siyah ekran, sonra CPU ışığı yanıyor anakartta bu da elektrik gitmediğini mi gösteriyor. Sistemi baştan aşağıya yeniden topladım değişen bir şey yok. PSU'yu pazartesi göndermeyi planlıyorum.

Problemi çözebilen var mı herkesin ortak fikri şu an PSU'dan kaynaklandığı yazıyor.
Ekran anlık donuyor sonra siyah ekran, sonra CPU ışığı yanıyor anakartta bu da elektrik gitmediğini mi gösteriyor. Sistemi baştan aşağıya yeniden topladım değişen bir şey yok. PSU'yu pazartesi göndermeyi planlıyorum.
Dostum aynı sorun bende de var bir sürü şey denedim ama hala sorunun kaynağını bulamadım, sen de son durum nedir? Bilgilendirirsen çok sevinirim.

Dostum aynı sorun bende de var bir sürü şey denedim ama hala sorunun kaynağını bulamadım, sen de son durum nedir? Bilgilendirirsen çok sevinirim.
Merhaba bende de devam ediyor şu an anakart mı işlemci mi sorunlu düşünüyorum. İşlemciyi garantiye göndermek istiyorum. Ona bakıyorum şu an. Çözüm büyük olasılıkla donanım değiştirerek anlayabilirsin.

Merhaba bende de devam ediyor şu an anakart mı işlemci mi sorunlu düşünüyorum. İşlemciyi garantiye göndermek istiyorum. Ona bakıyorum şu an. Çözüm büyük olasılıkla donanım değiştirerek anlayabilirsin.
Ben daha önceden servise verdim anakartta lehim yapmışım güya görüntü gelmiyormuş tamir ettiler işlemci de arıza çıktı, değişim kararıyla yenisini aldım diğer donanımlarda sorun çıkmadı fakat servis sonrası 2-3 ay sonra AMD 2020 sürücülerine geçtiğimde kilitlenme ve siyah ekran sorununu daha çok almaya başladım eski sürüme geçince ise ara sıra alıyorum, hala çözebilmiş değilim.

Sadece siyah ekran alıyorsanız problem farklı yerlerde benimkisi sistemde görüntü gidiyor ve anakart üzerinde CPU ışığı yanıyordu servise verdim sonuç değişim/iade bekliyor. Konuştum stokta varsa yenisi yollanacak dedi yoksa iade dedi eee iade alırsam da 300-400 TL den fazla para vericem yenisini almak için. Orası da ayrı olay.

Sadece siyah ekran almıyorum, ekran donuyor sonra CPU ışığı yanıyor daha sonra ekran kapanıyor no signal diyor, bu sorunu bazen hiç almıyorum bazen de bir gün içinde 3-4 defa alıyorum servise vermekle uğraşmak istemiyorum bir de malum pandemi dönemi ne olacağı belli olmuyor, araştırmaya devam.

Geri
Yukarı