Windows 10 Key Almak

MbaBey

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar hayırlısıyla Windows 10 Home Key satın alacağım. Alacağım da nereden alabilirim onu bilmiyorum. Yakın zamanda güvenilir bir siteden Key alan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten çok rahat bir şekilde OEM anahtar bulabilirsiniz. Satıcının yorumlarını okuyun böylelikle güvenli olup olmadığını anlarsınız. OEM anahtarlar çalıntı değildir sadece aktive ettiğiniz bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Peki internette Windows 10 Key yazınca birçok key de bulunabiliyor. Satın alınabilecekleri kastetmiyorum. Baya bedavaya internete konmuş keyler var. Bunlar ne kadar güvenilirdir?

Ticarete açılmış olan OEM keylerin bedava yayınlandığını hiçbir zaman görmedim. Buna imkan dahi vermiyorum. Hediye olarak yollanabilir sistem satın almalarında bu ayrı bir durumdur.

Forum gibi kaynaklar üzerinde az da olsa Windows tarafından zamanında yayımlanan anahtarlar mevcut.
Bu anahtarların ne türde olduğunu şu an hatırlamıyorum. Araştırırsanız kaynaklardan bilgi edinebilirsiniz.

E-Ticaret olarak alınan bir OEM keyini mail ile teslim alırsınız. OEM key size satın alımından sonra teslim edilmiyorsa eğer alışverişi yaptığınız sitenin müşteri hizmetlerine durumu aktarın.
Satın aldığınız mağazayı iyice araştırın. İşlerini sorunsuz yapan mağazalar kendini zaten çok net belli ediyor.

OEM key almanın crack veya sahte anahtara para vermekle hiçbir alakası yoktur. Çalıntı olma gibi bir olasılığı dahi yoktur. Yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen.
Tek tük gelmiyor bu keyler toplu olarak ülkemizin stoklarına giriş yapıyor ve yasal olarak satışa açılıyor.

Daha önceden satılmış veya doğru olmayan keylerin gönderimi olmuyor değil.
Doğru ve işini sorunsuz yapan satıcı ile alışveriş yaptıktan sonra hiçbir sorun çıkmaz bundan emin olun.

Son düzenleme:
OEM key almanın crack veya sahte anahtara para vermekle hiçbir alakası yoktur. Çalıntı olma gibi bir olasılığı dahi yoktur. Yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen.
Tek tük gelmiyor bu keyler toplu olarak ülkemizin stoklarına giriş yapıyor ve yasal olarak satışa açılıyor.
Bunu ben değil Microsoft Türkiye Distribütörü söylüyor.

Ayrıca yine farklı haber kaynaklarından bu keylerin hackerlar tarafından büyük şirketlerden çalınıp satıldığı bilgisine de ulaşabilirsiniz.
Plati.ru'da çalıntı oyun hesabı satılması gibi.

Son düzenleme:
Bu ben değil Microsoft Türkiye Distribütörü söylüyor.

Ayrıca yine farklı haber kaynaklarından bu keylerin hackerlar tarafından büyük şirketlerden çalınıp satıldığı bilgisine de ulaşabilirsiniz.
Plati.ru'da çalıntı oyun hesabı satılması gibi.

Kafam karıştı vallahi. 😔

Geri
Yukarı