Windows 10 Key Nereden Alabilirim?

qoLLardo

Hectopat
Arkadaşlar temiz bir format atacağım. Windows'un Home Basic sürümünü kullanacağım. Bunun için hangi siteden ne almam gerekiyor? Ve alacağım Key'in tek seferlik değil de, her format sonrasında tekrar kullanabileceğim bir Key olmasını istiyorum. Böyle bir şey mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar temiz bir format atacağım. Windows'un Home Basic sürümünü kullanacağım. Bunun için hangi siteden ne almam gerekiyor? Ve alacağım Key'in tek seferlik değil de, her format sonrasında tekrar kullanabileceğim bir Key olmasını istiyorum. Böyle bir şey mümkün müdür?

Ben Gittigidiyor'dan 10 TL'ye OEM Key aldım geçen hafta ve sorunsuz çıktı. Boşna 30 TL'ye satan yerlerden alma. 4 TL'ye satan görmüştüm en ucuz. Denemediğim için bilmiyorum ama muhtemelen o da sorunsuz olur. OEM Key'i bir kere girince anakarta işleniyor ve her format attığında kendisi otomatik Key'i algılıyor.

ben burdan almıştım fakat tek seferlikmi bilmiyorum. Windows 10 Pro Lisans Anahtarı - Lazımbana'da

@DodemonX Aaa çok ucuz 3 TL, 30 TL'lik satış yapan sitelere bakıyordum. Verdiğiniz linkten deneyeceğim fakat tek bir seferlik almayı düşünüyorum. Şimdi bu dijital keyler, bir bilgisayarda defalarca kez etkinleştirilebiliyor mu?
OEM olayını anladım fakat dijital key dedikleri şey ne oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı