Windows 10 Key Nereden Alınır?

Hocam bu linkteki oem mi retail mi bir bakar mısınız?
Bu kadar ucuz olan lisanslar OEM lisanstır. Ayrıca direkt siteden değil e-pttavm'den almanı öneririm. Hem daha ucuz hem aracılı. Yukarıdaki mesajımda linki var. Ayrıca Pro sürüm kullanmayı daha mantıklı buluyorum. Pro sürümde Home sürümün tüm özellikleri zaten bulunuyor yanında ekstra özellikler de var.

Bu kadar ucuz olan lisanslar OEM lisanstır. Ayrıca direkt siteden değil e-pttavm'den almanı öneririm. Hem daha ucuz hem aracılı. Yukarıdaki mesajımda linki var. Ayrıca Pro sürüm kullanmayı daha mantıklı buluyorum. Pro sürümde Home sürümün tüm özellikleri zaten bulunuyor yanında ekstra özellikler de var.
Hocam fiyat olarak sıkıntı yok. Ve bu arada direk kendi sitesinden almak daha güvenli değil mi?

Hocam ben de tam aksine home kullanmak istiyorum :) Şu an bilgisayarımda windows 10 pro yüklü ve crakli. Ben temiz kurulumla windows 10 home yükleyip satın aldığım keyle etkinleştirmek istiyorum. Çünkü windows 10 pro da arka planda çok gereksiz şey çalışıyor. Ve ben bu şeyleri kullanmıyorum. Yani anlayacağınız sistemi boşuna yoruyor :)

Hocam fiyat olarak sıkıntı yok. Ve bu arada direk kendi sitesinden almak daha güvenli değil mi?
Hepsiburada, n11, e-pttavm gibi kendini kanıtlamış aracı siteler kullanmak her zaman daha güvenlidir. En azından bir sıkıntı olduğu zaman satıcının insafına kalmamış olursunuz.

Hayır OEM. Ben gayet memnunum. Yaklaşık 9 aydır kullanıyorum.

Hocam bende birkaç gün önce buradan aldım ama hala kullanma kısmet olmadı 2 hafta sonra kullanacam. Acaba bu aldığım OEM mi? yoksa Retail key mi? nasıl anlarız bunu. OEM vs Retail hangisini önerirsiniz ve önemli belirgin farkları nelerdir? Microsoft hesabı ile ilişkilendirsem acaba format attığımda tekrar kullanabilir miyim? Yasal olmayan virüslü etkinleştirme programları kullanmamak için satın aldım.

ePttAVM - Microsoft Windows 10 Pro Dijital İndirilebilir Lisans

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı