Windows 10 Key nereden alınmalı?

Orkun Ünlü

Hectopat
Yeni PC topladım ve Windows 10 Pro X64 etkinleştirmem gerek. Ucuz yollu, tek anakart için olan kodlardan satan bildiğiniz ve güvenilir bir yer var mı? Ben de isterim normalini almak ama maalesef o kadar bütçem yok. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç uğraşmayın bence bazı programlarla Windows'u lisanslayabilirsiniz. Ben bu yöntemi uygulayali yeni oldu gayet memnunum hiç bir sıkıntı yok.
Sana göre, lisanslanan için illegal yazılım kullanılıyor. Yazılım içind e trojan gibi zararlılar olabiliyor. Arkada planda saçma sapan programlar çalışabiliyor. Bunlar en iyi ihtimaller. Çoğu insanın bilgisayarında onemli bilgileri felan var 15TL bi key gerek var mı 15TL için bilgileri riske atmaya? Nos yazılım var dostum 2 farklı PC'ye aldık sorun yaşamadık.

Bugün bende kendi bilgisayarım için yazılım budur sitesinden aldım. Alırken canlı destek de sordum anahtar durumları ne diye ordaki görevli kişide oem key dedi aldım ve anahtarı biraz önce etkinleştirdim ama ürün Mak key çıktı almak istiyenlerin bilgisi olsun.

Sana göre, lisanslanan için illegal yazılım kullanılıyor. Yazılım içind e trojan gibi zararlılar olabiliyor. Arkada planda saçma sapan programlar çalışabiliyor. Bunlar en iyi ihtimaller. Çoğu insanın bilgisayarında onemli bilgileri felan var 15TL bi key gerek var mı 15TL için bilgileri riske atmaya? Nos yazılım var dostum 2 farklı PC'ye aldık sorun yaşamadık.
Onlarda yasal değil diye biliyorum. Ben sadece kendi fikrimi belirtmiştim adminler her seferinde bana ceza falan veriyor. Neyse umarım bende sorun yaşamam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı