Çözüldü Windows 10 kimlik doğrulama ekranını aşmanın bir yolu var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Magnezyum

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop açtığımda kimlik doğrulama diye bir şey çıkıyor ben ***@gmail.com diye bir e postayla Microsoft hesabı açmışım. Buna kod gönderilmesi lazım ama böyle bir e postam yok. Zamanında sallamıştım. Laptopu hiçbir şekilde kullanamıyorum şu an. Başka Microsoft hesabı falanla giriş yapacağım ama olmuyor işte. Yardım.
Kimlik doğrulamayı atlayamaz mıyım?

Dosya Ekleri

• 20211128_173341.jpg
    20211128_173341.jpg
    122,4 KB · Görüntüleme: 109
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ya hocam düğmeden kapattığımda sadece ekran kapanıyor mouse oynatınca açılıyor yine.

Tamam bak SSD-HDD hangisinden varsa çıkar PC'nin içini açıp. Sonra kapatma tuşuna tıkla kapanır. PC'yi tekrardan açmadan bir modemini de kapat. Belki internetsiz şekilde istemez e posta. Genelde öyle oluyor.
Hocam PC hiç açılmıyor ki format nasıl atacağım.

GTA 5 vardı bir 107 GB ama önemli değil öldürülmekten iyidir.
Format atmak için Windows'a gerek yok ki ? Elinizde bir format usbsi varsa yapabilirsiniz.
Format usb sini hazırlamak için ise başka bir bilgisayar yada Windows PE kullanabilirsiniz.
(Forumda bunun için rehberler var.)

5-10 saniye güç düğmesine basılı tutunca gücü tamamen keser.
Olmadı ctrl+shift+esc yap, sonra görev yöneticisi açılacak oradan Dosya > Yeni görev çalıştır... de oraya "shutdown -s -t 0" komutunu yaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı