Windows 10'u ucuza getirmenin yasal bir yolu var mı?

Yasal olup olmaması sizi değil satıcıyı ilgilendiriyor, bir dava durumu olursa Microsoft satıcıya saldırıyor ve size bir şey olmuyor. Uygun ve güvenilir bir satıcıdan key alın geçin ancak retail key olmasına dikkat edin. Keyler orijinal, elde edilme yöntemi sizi bağlamıyor.

Mesela resmi bir marka PC satıcısından istesem... vb. hiçbir yasal yolu yok mudur? Veya yasal bir OEM satıcısı.
OEM Key'ler bana kalırsa yasal. Bazıları, yurtdışından ucuza toplu bir şekilde alıp getirttiği için ucuza satıyorlar.
Bende almıştım 20TL'ye. Ana kartıma yapıştı, SSD değiştirsem bile key gitmiyor. Yani çok iyi bana kalırsa. Sıkıntılı olsaydı Microsoft Key'i karantinaya alır ver kullandırtmazdı. Üstüne üstelik iki kere de güncelleme yaptım, herhangi bir problem yok bana kalırsa.
Yasal olup olmaması sizi değil satıcıyı ilgilendiriyor, bir dava durumu olursa Microsoft satıcıya saldırıyor ve size bir şey olmuyor. Uygun ve güvenilir bir satıcıdan key alın geçin ancak retail key olmasına dikkat edin. Keyler orijinal, elde edilme yöntemi sizi bağlamıyor.
Aynen öyle.

Yasal olup olmaması sizi değil satıcıyı ilgilendiriyor, bir dava durumu olursa Microsoft satıcıya saldırıyor ve size bir şey olmuyor. Uygun ve güvenilir bir satıcıdan Key alın geçin ancak Retail Key olmasına dikkat edin. Key'ler orijinal, elde edilme yöntemi sizi bağlamıyor.

Bildiğim halde kullanıyorum. Kul hakkı olmaz mı?

Geri
Yukarı