Windows 10 Kişisel Bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı

Daha fazla  
ÖZET: Touchpadin sağ tarafına yumruk attım. Açmak istediğimde kişisel bilgisayarınızda tanılama yapılıyor gibi hatalar aldım sonunda düzelttim ama laptop ağırlaştı, her 10 açışımın 3'ünde başlıktaki hatayı ve birçok işimi yapamıyorum. Harddiski mi bozdum? Lütfen yardım edin.
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki Asus laptop kullanıyorum zaten oyun için almadım, çok sistem gerektirmeyen oyunlar oynarım. Film, dizi izlerim. Ve genel olarak hırslı ve kaybetmeyi sevmeyen bir insanım. Yaklaşık bir hafta önce yine lanet olası bir oyunda kaybediyordum ve sinirlenip touchpadin sağ tarafına (laptopun özellikleri yazılan yer) sağlam bir yumruk attım ve bilgisayarı kapattım. Daha sonra açmak istediğimde kişisel bilgisayarınızda tanılama yapılıyor/onarım yapılıyor gibi yazılar çıkmaya başladı. Laptop açılmıyordu bunu düzelttim lakin laptopu açtığımda çok ağırlaşmış ve her 10 açışımdan 3'ünde başlıkta yazdığım hatayı alıyorum. O lanet olası oyun vb. işlerimi yapamıyorum. Arkadaşım harddiski bozmuş olabilirsin dedi. Ne yapmalıyım?

Buyrun Minidump dosyasını bıraktım buraya. İsteyen olabilir.
Minidump.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı