Windows 10 KMSpico Lisansını Kaldırmak

Hocam KMS ibaresi içime öyle işlemiş ki. KMSpico çağrışımı yapmıştı bende. :) Bu link çok yardımcı oldu. Bilgilendirmeleriniz yararlı olarak konuyu çözmüştür. Selamlar.
Selamlar. Lisansınızı rahatlıkla girebilir ve ardından "slmgr /xpr" ile kontrol edebilirsiniz. Selamlar.

Korsan sürüm kullanıyorsunuz. Durmaplay üzerinden 35 liraya Windows 10 Pro lisansı satın alınız. Daha sonrasında crack dosyalarını kaldırmak amacıyla aşağıya yazacağım talimatları harfiyen yapınız.
Talimatlar:
Öncelikle kurulumlu KMS kullandıysanız Revo Uninstaller ile kaldırın. Daha sonra C:\Windows klasörüne girin. En alta inin orası .exe ve .dll dosyalarının olduğu yer. Orasının resmini yollayın değişik 2 adet dosya olacak onlar silinecek. SECOH-QAD.exe ve SECOH-QAD.dll görürseniz bunları silin. Yoksa ekran görüntüsü atın yardımcı olurum.

Sonra görev zamanlayıcıyı açın. KMS adında bir şeyler arayın hocam. Bazen bir klasörün içinde, bazen de görev zamanlayıcı kitaplığının içinde olabiliyor. Bulduklarınıza sağ tıklayıp sil deyin.

Daha sonra komut istemini yönetici olarak başlatacaksınız ve şu kodları gireceksiniz:

slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns

Bilgisayarı yeniden başlatınca lisanslar ve KMS silinmiş olacaktır.
Daha sonra aldığınız lisans anahtarını buraya giriniz. Hem orijinal yazılım kullanacaksınız hem de güvenliğinizi riske almamış olursunuz. Selamlar.
Selamlar, @CratoSoldier beni buraya yönlendirdi. Şuanda orjinal lisanslı Windows 10 Pro kullanıyorum fakat eskide KMS indirmiştim. CMD'ye "slmgr.vbs" yazdığımda KMS ibaresi çıkıyor. Dediklerinizi uyguluyorum silinmesi için ve Windows klasörünün fotoğrafını istemişsiniz. Buyrun:
windows.PNG

Selamlar. Lisansınızı rahatlıkla girebilir ve ardından "slmgr /xpr" ile kontrol edebilirsiniz. Selamlar.

İşlem başarılı. Konu çözülmüştür.
Selamlar, @CratoSoldier beni buraya yönlendirdi. Şuanda orjinal lisanslı Windows 10 Pro kullanıyorum fakat eskide KMS indirmiştim. CMD'ye "slmgr.vbs" yazdığımda KMS ibaresi çıkıyor. Dediklerinizi uyguluyorum silinmesi için ve Windows klasörünün fotoğrafını istemişsiniz. Buyrun:
Eki Görüntüle 294675

KMS ile KMSpico aynı değil hocam. Yani endişelenme sana şimdi link veriyorum.
KMS istemcisi kurulum anahtarları

Ortalığı ayağa kaldırmış gibi oldum ama ortada herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Konuyu gözden geçirebilirsiniz. :)

Ortalığı ayağa kaldırmış gibi oldum ama ortada herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Konuyu gözden geçirebilirsiniz. :)
Yani CMD'de çıkan "KSM" yazısı bir sorun teşkil etmiyor mu şimdi? :D
Öncelikle @CratoSoldier ve @184424 teşekkürler. Az önce siz yazmadan "slmgr.vbs /upk" kodunu yazdım ve: Ürün Anahtarı Kaldırıldı gibisinden bir şey yazdı. Acaba bu ne demek? Ürün anahtarım mı kaldırıldı yani şimdi bilgisayarımdan?
asd.PNG

Ne halt yiyeceğim şimdi? :(

Yani CMD'de çıkan "KSM" yazısı bir sorun teşkil etmiyor mu şimdi? :D
Öncelikle @CratoSoldier ve @184424 teşekkürler. Az önce siz yazmadan "slmgr.vbs /upk" kodunu yazdım ve: Ürün Anahtarı Kaldırıldı gibisinden bir şey yazdı. Acaba bu ne demek? Ürün anahtarım mı kaldırıldı yani şimdi bilgisayarımdan?
slmgr.vbs /xpr ile kontrol edin

Geri
Yukarı