Windows 10 kullanıcılar kısmında 2 kişi daha gözüküyor

0tac

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
20221117_091400.jpg

Üstteki 2 klasör nedir acaba? Virüs gibi bir şey olduğunu sanmıyorum Kaspersky taraması temiz çıkıyor. Silmeli miyim?

Kaspersky'ı kaldırıp mı indireyim MalwareBytes'ı yoksa Kaspersky kalsa da işe yarar mı?

@408157 hocan belki biliyorsunuzdur diye etiketliyorum.

Malwarebytes ile de taratın. Temiz çıkarsa denetim masasından o kullanıcıları silin.
20221117_101335.jpg

Denetim masasında bir tek ana kullanıcı çıkıyor.

Son düzenleme:
Kaspersky'ı kaldırıp mı indireyim MalwareBytes'ı yoksa Kaspersky kalsa da işe yarar mı?

@408157 hocan belki biliyorsunuzdur diye etiketliyorum.

Eki Görüntüle 1575418
Denetim masasında bir tek ana kullanıcı çıkıyor.
Kaspersky'ı silmeden kurup taratın. Malwarebytes taraması bitince ve temiz çıkarsa o klasörleri silin.

Kaspersky'ı silmeden kurup taratın. Malwarebytes taraması bitince ve temiz çıkarsa o klasörleri silin.
Temiz çıktı MalwareBytes Taraması. MalwareBytes cihazımda kalsın mı sizce? Kaspersky'ın çalışmasını etkiler mi? Bir de silerken bir program ile mi sileyim yoksa direkt masaüstü sağ tık ile mi sileyim? Dosyalara gelicek olursam şu anlık silmedim birisi boş diğerinde 2 dosya var belki lazımdır diye silmiyorum belki bu klasörü gören ve ya yaşayan birisi çıkar.

Temiz çıktı MalwareBytes Taraması. MalwareBytes cihazımda kalsın mı sizce? Kaspersky'ın çalışmasını etkiler mi? Bir de silerken bir program ile mi sileyim yoksa direkt masaüstü sağ tık ile mi sileyim? Dosyalara gelicek olursam şu anlık silmedim birisi boş diğerinde 2 dosya var belki lazımdır diye silmiyorum belki bu klasörü gören ve ya yaşayan birisi çıkar.
İki antivirüs olması çakışmaya neden olabilir. Bu yüzden Malwarebytes'ı kaldırın. Kaldırmak için Denetim Masası >> Programlar ve Özellikler yolunu izleyebilirsiniz. Bu arada o iki kullanıcıyı silmenizde mahsur yok, silebilirsiniz.

İki antivirüs olması çakışmaya neden olabilir. Bu yüzden Malwarebytes'ı kaldırın. Kaldırmak için Denetim Masası >> Programlar ve Özellikler yolunu izleyebilirsiniz. Bu arada o iki kullanıcıyı silmenizde mahsur yok, silebilirsiniz.
Sildim kullanıcıyı, şimdi MalwareBytes'ı kaldıracağım. Analamadım. Kaspersky, MalwareBytes'ı engellemiyor ama MalwareBytes, Kaspersky'ın çalışmasını engelliyor mu?

Şimdi MalwareBytes'ı kaldıracağım. Anlamadım. Kaspersky, MalwareBytes'ı engellemiyor ama MalwareBytes, Kaspersky'ın çalışmasını engelliyor mu?
Evet, engelleyebiliyor.

Zaten bu konuda da @Murat5038 hocamız bahsetmiş çakışma olabileceğinden.

Evet, engelleyebiliyor.

Zaten bu konuda da @Murat5038 hocamız bahsetmiş çakışma olabileceğinden.
Engellediğini biliyorum, zaten MalwareBytes indirirken Kaspersky siliyim mi diye ondan sormuştum. Aklıma takılan MalwareBytes'ın Kaspersky'ı etkilemesi ama Kaspersky'ın MalwareBytes'ı engellemiyor olması.

Engellediğini biliyorum, zaten MalwareBytes indirirken Kaspersky siliyim mi diye ondan sormuştum. Aklıma takılan MalwareBytes'ın Kaspersky'ı etkilemesi ama Kaspersky'ın MalwareBytes'ı engellemiyor olması.
Engellemez. Çünkü o da antivirüs. Kasperksy bu yüzden engellememiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı