Çözüldü Windows 10 kurarken çıkan çevrimiçi ortama geçme seçeneği nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NightKill

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler dostlarım, Windows 10'a geçmek için ISO indirdim kuruluma başladım fakat 2 seçenek çıktı. biri Windows'u yüklemek için çevrimiçi ortama geç diğeri ise hayır teşekkürlerdi. Ben çok anlamam bu kurulumdan falan ne yapmalıyım şimdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@NightKill şu an USB olmadan yapıyordunuz değil mi siz? Alt seçeneği seçin yalnızca Windows'u yükle diye. Diski sakın biçimlendirmeyin çünkü USB ile yapılmıyor. Windows üzerinden bu dosyayı çalıştırdığı için diski biçimlendirmenizi, silmenizi önermem.
@Prime777 Hocam şöyle bir hata aldım ne yapayım?
1657822592559.png

@NightKill şu an USB olmadan yapıyordunuz değil mi siz? Alt seçeneği seçin yalnızca Windows'u yükle diye. Diski sakın biçimlendirmeyin çünkü USB ile yapılmıyor. Windows üzerinden bu dosyayı çalıştırdığı için diski biçimlendirmenizi, silmenizi önermem.

Çözüm

Aynen hocam USB yok.

Aynen hocam USB yok.

Windows'u yükle gelişmiş diye seçenek olması lazım. Onu deneyiniz. Bu arada, Windows 7 32 Bit kullanarak Windows'un içinden Windows 10 64 Bit mi kurmayı deniyorsunuz? Temiz kurulum ile yapmadığınız için işte o zaman hata verir.

Windows'u yükle gelişmiş diye seçenek olması lazım. Onu deneyiniz. Bu arada, Windows 7 32 Bit kullanarak Windows'un içinden Windows 10 64 Bit mi kurmayı deniyorsunuz? Temiz kurulum ile yapmadığınız için işte o zaman hata verir.

Yok hocam benimki 64 Bit zaten.

Bu arada, 7 GB boş alan varmış. Hata verebilir ve şu an kullandığınız Windows bozulabilir. Programları silmenizi öneririm. Nasıl olsa şu an riskli bir iş USB olmadığından. Geri dönün ve tüm programları silin tarayıcı hariç. Daha sonra, 111 GB olan diski seçin ve ileri deyin. Diski biçimlendirmeyin çünkü Windows içerisinden çalıştırıyorsunuz bunu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı