Çözüldü Windows 10 kurarken ekran gitti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

elon_muskk

Hectopat
Merhaba, Windows 10 kurarken her şey normal gidiyordu.

123456.PNG

Bu bölüme kadar geldim. Bu bölüme gelince bilgisayarın başından ayrıldım. Bilgisayarın başına gelince.

WhatsApp Image 2022-07-23 at 16.23.07.jpeg

Böyle bir görüntüyle karşılaştım. Ne yapacağım bilmiyorum.
Technopat'ın videosunu izleyerek yaptım. O videodan farklı olarak ben.

23232323232.PNG

Buradayken (fotoğraf Technopat'ın görseli) benim disklerim tamamen boş değildi, sil butonuna basarak disklerimi boşalttım. Acaba bu yüzden mi?

Yardımlarınız bekliyorum.

Ekleme yapmak istiyorum. O noktalı ekrandayken herhangi bir tuşa basınca ekran kararıyor ve Lenovo yazısı geliyor, bir müddet sonra tekrardan o noktalı şey geliyor.

@BerkayZ87 @NipponChemiConKYCap @kino @Rustin Cohle @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu deneyebilir misiniz?

Flash belleği sok diyormuş. Soktum, bekledim tekrardan noktalı ekran...

Onunla alakası olduğunu düşünmüyorum diski algılamıyor.
Tamamlanıyor yazısını gördükten sonra 10sn bir süre pc yeniden başlatılacak yazar o sırada usb flash belleği çıkardın mı?

ISO dosyasını tekrar yazdırmanızı öneririm başka bir bilgisayardan, internet kafe olur falan. Bilgisayarınız eskiyse ve UEFI desteklemiyorsa MBR olarak yazdırın. Şu an kuruluma kadar gelindiğine göre bununla alakalı değil. Bir de orada, her şey %100 olunca sana bilgisayarını başlatmanı isteyecek. Orada USB belleği çıkart. Bununla alakalı mıdır bilmiyorum.

Son düzenleme:
Diskleri sildikten sonra yeni deyip bölüm oluşturdun mu ve ilk attığın fotoğraftaki ekrandan sonra bilgisayarınız yeniden başlatılıyor deyip 10'dan geriye sayıyor o bölümde flash belleği çekmeniz gerek.

Tamamlanıyor yazısını gördükten sonra 10sn bir süre pc yeniden başlatılacak yazar o sırada usb flash belleği çıkardın mı?

Hayır çıkartmadım.

Diskleri sildikten sonra yeni deyip bölüm oluşturdun mu ve ilk attığın fotoğraftaki ekrandan sonra bilgisayarınız yeniden başlatılıyor deyip 10'dan geriye sayıyor o bölümde flash belleği çekmeniz gerek.
Evet diskleri sildikten sonra kurmak istediğim diske yeni dedim.

ISO dosyasını tekrar yazdırmanızı öneririm başka bir bilgisayardan, internet kafe olur falan. Bilgisayarınız eskiyse ve UEFI desteklemiyorsa MBR olarak yazdırın. Bir de orada her şey %100 olunca sana bilgisayarını başlatmanı isteyecek. Orada USB belleği çıkart. Bununla alakalı mıdır bilmiyorum.
Yanlış tipte kurulum USB'si hazırlamış olsa başta boot etmez.

ISO dosyasını tekrar yazdırmanızı öneririm başka bir bilgisayardan, internet kafe olur falan. Bilgisayarınız eskiyse ve UEFI desteklemiyorsa MBR olarak yazdırın. Bir de orada her şey %100 olunca sana bilgisayarını başlatmanı isteyecek. Orada USB belleği çıkart. Bununla alakalı mıdır bilmiyorum.
Tamam tekrardan başka bilgisayardan iso dosyasını yazdıracağım. Bilgisayarım eski değil, en azından işlemcim i5 4200. Yani UEFI'yi destekliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı