Windows 10 kurarken Wi-Fi görmemesi

Simaoforlan

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?
ASUS TUF Gaming laptopuma Windows10 Home kurulumu yaptım fakat Wi-Fi driveri otomatik yüklenmediği için kablosuz internete bağlanamadım. İlla Ethernet ile mi bağlanmam gerekiyor ilk kurulumda? Daha önce HP bilgisayara kurmuştum o direk kablosuz ağa bağlanmıştı. Evde Ethernet kablosu yok. Lütfen yardım ediniz.

Otomatik bağlanması gerekiyordu. Format atmadan önce driverları flash gibi depolama birimlerine indir daha sonra format at. Yahut bilgisayarın CD'si varsa oradan da yükleyebilirsin.

Flash yoksa eğer, telefonuna indir, telefonu bilgisayara USB ile bağla ve Wi-Fi driver kurabilirsin.

Otomatik bağlanması gerekiyordu. Format atmadan önce driverları flash gibi depolama birimlerine indir daha sonra format at. Yahut bilgisayarın CD'si varsa oradan da yükleyebilirsin.

Flash yoksa eğer, telefonuna indir, telefonu bilgisayara USB ile bağla ve Wi-Fi driver kurabilirsin.
Hızlı yardım için teşekkür ederim.
Söylemesi ayıp PC sıfır ve freedoss o yuzden ne CD ne flash bellek yoktu. Asus tuf laptop kablosuz ağ sürücüsü nedir onuda bulamadım asusun kendi destek sayfasından.
Otomatik tanımaması gerçekten ilk defa başıma gelen bir durum oldu
Söylemesi ayıp PC sıfır ve freedoss o yuzden ne CD ne flash bellek yoktu. Asus tuf laptop kablosuz ağ sürücüsü nedir onuda bulamadım asusun kendi destek sayfasından.
Aygıt yöneticisinde wifi ile alakalı bir şey bile yok ne yapacağım :(

Dosya Ekleri

• IMG_20210512_215132.jpg
    IMG_20210512_215132.jpg
    146,7 KB · Görüntüleme: 323
Söylemesi ayıp PC sıfır ve freedoss o yuzden ne CD ne flash bellek yoktu. ASUS TUF laptop kablosuz ağ sürücüsü nedir onu da bulamadım ASUS'un kendi destek sayfasından.

Aygıt yöneticisinde Wi-Fi ile alakalı bir şey bile yok ne yapacağım :(

Alttaki ağ denetleyicisi yazan turuncu ünlemli kablosuz sürücünüz. Tam model yazabilirseniz ASUS'un sitesinden link atılabilir veya donanım kimliği paylaşırsanız gene bulunup atılabilir.
Veya linkteki programı yüklerseniz yükleme esnasında muhtemelen otomatik yükleyecektir. Daha sonra programı hiç kullanmadan silebilirsiniz.

Kod:
https://www.drivethelife.com/download/driver-talent-for-network-card.exe

Alttaki ağ denetleyicisi yazan turuncu ünlemli kablosuz sürücünüz. Tam model yazabilirseniz ASUS'un sitesinden link atılabilir veya donanım kimliği paylaşırsanız gene bulunup atılabilir.
Veya linkteki programı yüklerseniz yükleme esnasında muhtemelen otomatik yükleyecektir. Daha sonra programı hiç kullanmadan silebilirsiniz.

Kod:
https://www.drivethelife.com/download/driver-talent-for-network-card.exe
Cevap için teşekkür ederim ama dediğiniz yere gelip sürücünün adını bulamıyorum. İlk defa başıma böyle bişey geldi bilgisayarı duvara atıp kıracam şimdi.

İnternet olmadığı için hiç bir yüklemede yapamıyorum

Cevap için teşekkür ederim ama dediğiniz yere gelip sürücünün adını bulamıyorum. İlk defa başıma böyle bir şey geldi bilgisayarı duvara atıp kıracağım şimdi.

İnternet olmadığı için hiçbir yüklemede yapamıyorum

Hocam elinizde kablosuz alıcısı varsa USB olarak takıp onunla deneyebilirsiniz. Veya tam modelini verirseniz cihazın link atalım sürücüyü indirip oradan aktarabilirsiniz. Başka yapılabilecek bir şey yok.

Hocam elinizde kablosuz alıcısı varsa USB olarak takıp onunla deneyebilirsiniz. Veya tam modelini verirseniz cihazın link atalım sürücüyü indirip oradan aktarabilirsiniz. Başka yapılabilecek bir şey yok.
Yardım etme isteğiniz için size minnettarım arkadaşlar.
Model: Asus TUF F17 FX706LI HX-200

Bir eternet kablosu buldum ve bağladım sanırım kablosuz ağ sürücüsünü otomatik bulup yükleyecektir Windows 10 güncelleştirme merkezi dimi?

Siz yine de bulabilirseniz sürücü linklerini gönderirseniz çok memnun olurum.

Size ve tüm yardım sever arladaslarıma tekrar tekrar teşekkür ederim.

Yardım etme isteğiniz için size minnettarım arkadaşlar.
Model: ASUS TUF F17 FX706'li HX-200

Bir Ethernet kablosu buldum ve bağladım sanırım kablosuz ağ sürücüsünü otomatik bulup yükleyecektir Windows 10 güncelleştirme merkezi değil mi?

Siz yine de bulabilirseniz sürücü linklerini gönderirseniz çok memnun olurum.

Size ve tüm yardım sever arladaslarıma tekrar tekrar teşekkür ederim.

Kod:
https://www.asus.com/tr/SupportOnly/ASUS%20TUF%20Gaming%20F17/HelpDesk_Download/

https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/GamingNB/DriverforWin10/Wlan/WirelessLan_ROG_MediaTek_Z_V3.00.01.1075_23096.exe
https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/GamingNB/DriverforWin10/Wlan/WirelessLan_ROG_Intel_Z_V22.40.0.7_22635.exe

İlki resmi driverlar için link. İkincisi MediaTek, üçüncüsü Intel.

Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?
ASUS TUF Gaming laptopuma Windows10 Home kurulumu yaptım fakat Wi-Fi driveri otomatik yüklenmediği için kablosuz internete bağlanamadım. İlla Ethernet ile mi bağlanmam gerekiyor ilk kurulumda? Daha önce HP bilgisayara kurmuştum o direk kablosuz ağa bağlanmıştı. Evde Ethernet kablosu yok. Lütfen yardım ediniz.

Hocam merhaba. Sorunu halledebildiysen nasıl hallettin açıklayabilir misin? Bende Ethernet bağladığım halde gözükmüyor. Wi-Fi'de gözükmüyor.

Geri
Yukarı