Windows 10 Wi-Fi yok

Trabzon6142

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar EBay'den bir PC aldım. Şimdi monitöre bağladım. Sistem Windows 10 amma ve lakin Wi-Fi yok. Tıklıyorum Wi-Fi'ya sadece uçak modu var. Telefon üzerinden USB hotspotu açayım dedim onu da görmüyor kafayı yiyeceğim.

Anakartta Wi-Fi desteği yoktur. Wi-fi adaptörü almanız lazım ya da ethernet bağlanabilir bir ağ genişletici. Alternatif olarak USB üzerinden internet bağlayabilirsiniz telefonla. Hotspot açıp USB ile bağlamanız yeterli olmuyor, başka bir ayar yapmak gerek de hatırlamıyorum şu an.

Anakartta Wi-Fi desteği yoktur. Wi-Fi adaptörü almanız lazım ya da Ethernet bağlanabilir bir ağ genişletici. Alternatif olarak USB üzerinden internet bağlayabilirsiniz telefonla. Hotspot açıp USB ile bağlamanız yeterli olmuyor, başka bir ayar yapmak gerek de hatırlamıyorum şu an.

Galiba düşündüğünüz gibi. Bağdaştırıcılarda Realtek PC le GBE Family Controller ve WAN miniport haricinde hiçbir şey göremiyorum.

Galiba düşündüğünüz gibi. Bağdaştırıcılarda Realtek PC le GBE Family Controller ve WAN miniport haricinde hiçbir şey göremiyorum.
Anakart modelini yazın isterseniz kesin olarak emin olalım. Büyük ihtimal dediğim gibi çünkü Wi-fi destekli anakartlar hem pahalı oluyor, hem de sayı olarak daha azlar.

Nasıl bakabilirim anakart modeline? İlanda yazıyordu ama satıcı ilanı kaldırmış 😮‍💨.
Çalıştır yazın Windows arama çubuğunda, sonra oraya ''msinfo32'' yazıp enterlayın. Yan tarafın ekran görüntüsünü buraya atın, bakalım. Orada çok net bir şey göremezsek CPU-Z'den bakabilirsiniz alternatif olarak.

Buyurun hocam nereleri sansürlemem gerektiğini bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20230703_102631.jpg
    IMG_20230703_102631.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı