Windows 10 Kurma Sırasında 0x0000225 Hatası

venomakasa

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Windows 10'nun kendi sitesinden kurulum programını indirdim. Oradan ISO olarak seçtim bir DVD bir de flaş var ya ben flaşa indirdim. Direkt Windows 10'u. Daha sonra BIOS'a girip boot kısmından flaşı açmak için UEFİ atacağım 2 tane flaş çıktı biri UEFI diğeri normal olanı.

Ben UEFİ atmak istiyorum boot kısmından flaşı UEFI: Sandisk olarak açtım ama açılırken 30 saniye sonra format ekranı gelmesi gerekirken bu ekran geliyor, neden? Lütfen altarnetif çözümü varsa söyler misiniz?
39104720_2081558158585948_2861195723834130432_n.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

rufus programı saten aynı işlevi görüyor windowsun keni kurulum programı bunu yapıyor saten ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı