Windows 10 kurmak

İkidir birbirimize karşı geliyoruz çok ayrı kafalardayız sanırım 😅.konuya gelirsek birebir aynı sisteme sahip arkadaşım vardı. Bilgisayarı açıyorum dediğinde çayımı kahvemi koyuyordum daha Discord'a girememiş oluyordu.

Rekabetin olduğu yerde kalite vardır hocam.
SSD ve Windows 10 Home ile daha hızlı çalışır.

İkidir birbirimize karşı geliyoruz çok ayrı kafalardayız sanırım 😅.konuya gelirsek birebir aynı sisteme sahip arkadaşım vardı. Bilgisayarı açıyorum dediğinde çayımı kahvemi koyuyordum daha Discord'a girememiş oluyordu.

Bir de anladığım kadarıyla konuyu açan arkadaş bu işlere pek hakim değil gibi. Windows 10'u beğenmezse 8.1'e dönmekte sorun yaşayabilir ben uğraşmamasını tavsiye ediyorum.

Rekabetin olduğu yerde kalite vardır hocam.
SSD ve Windows 10 Home ile daha hızlı çalışır.
Acaba size de zahmet olmazsa kurulum videosu atabilir misiniz hocam ?
Bir de anladığım kadarıyla konuyu açan arkadaş bu işlere pek hakim değil gibi. Windows 10'u beğenmezse 8.1'e dönmekte sorun yaşayabilir ben uğraşmamasını tavsiye ediyorum.
Kafam yerinden çıkacak gibi oluyor şu anda.

Acaba size de zahmet olmazsa kurulum videosu atabilir misiniz hocam?

Kafam yerinden çıkacak gibi oluyor şu anda.

Yöntem aynı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gönül rahatlığıyla Windows 10 kurabilirsiniz. SSD'niz var, hız konusunda içiniz rahat olsun. Yapmak istediğiniz şeyleri gayet de yapmaya devam edebilirsiniz. Ben işlemci kodu 3 haneli olan bi i5 ve HDD ile gayet de kullanıyordum.

Geri
Yukarı