Windows 10 Kurtarma İşleminden Sonra Görüntü Gelmiyor

Sh1tl3

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Az önce PC'mi Windows ayarlarından kurtar seçeneği ile resetledim. Her şey tamamdı fakat PC kendini yeniden başlattıktan sonra (Windows daha kurulmadı) monitöre görüntü gelmiyor, ışığı da truncu yanıyor. Daha önce hiç başıma gelmedi, ne yapmalıyım?

IMG_20190729_192750.jpg

Merhaba. Az önce PC'mi Windows ayarlarından kurtar seçeneği ile resetledim. Her şey tamamdı fakat PC kendini yeniden başlattıktan sonra (Windows daha kurulmadı) monitöre görüntü gelmiyor, ışığı da truncu yanıyor. Daha önce hiç başıma gelmedi, ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 421713
Windows 10 ISO'sunu Bir Flash Belleğe aktarın. Sonrasında Flash Bellek üzerinden BOOT ederek sistemi onarın.

Çok zor değil her şeye cevap vermek zorunda değilsiniz. Ayrıca arkadaşın koruması gereken bilgileri olabilir. Kurtarma seçeneklerini denediğine göre muhtemelen öyledir.
Her şeye cevap vermeye çalışmıyorum, mesajınızı görmedim. Neden böyle davrandığınızı öğrenebilir miyim? Ayrıca Windows kurarken diski biçimlendirmeden kurabilir, önemli dosyalarını Windows. Old klasöründen bulabilir değil mi? Asıl siz her şeye cevap vermek zorunda değilsiniz :)

Her şeye cevap vermeye çalışmıyorum, mesajınızı görmedim. Neden böyle davrandığınızı öğrenebilir miyim? Ayrıca Windows kurarken diski biçimlendirmeden kurabilir. önemli dosyalarını Windows. Old klasöründen bulabilir değil mi? Asıl siz her şeye cevap vermek zorunda değilsiniz :)
Bu arkadaşın Windows'da sabit diskinde sorun olduğundan bunu biçimlendirmesi gerektiğinin umarım farkındasınızdır.

arkadaşlar kurtarmalık bir şey yok ayarlardan her şeyi sıfırla yaptım pc de yer açılsın diye fakat böyle oldu görüntü gelmiyor kapasam açsam bir sorun olur mu bitti mi bitmedi mi bilmiyorum
15644228447064056570936537905898.jpg

anlamadığım bi şəkilde açıldı arkadaşlar yardımcı olduğunuz için teşekkürler

Son düzenleme:
Bu arkadaşın Windows'da sabit diskinde sorun olduğundan bunu biçimlendirmesi gerektiğinin umarım farkındasınızdır.
Aldın mı cevabını şimdi ? Üstte benimle aynı cevabı vermişsin, bu konu hakkında bilgisizlik ve mesaj kasmak mı oluyor ? Sana batan ne anlamadım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı