Çözüldü Windows 10 kurtarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HALS

Centipat
Yer
ISTANBUL
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Bilgisayarı kapatmadan önce %temp% temp ve prefetch dosya silindi diğer işler rutindi kapatıp açtıktan sonra (bir seçenek belirse sayfası geldi) geldi. Sorun gideri seçmeme rağmen bilgisayar açılmıyor.

Çözüm
Beni konuya etiketlemediğiniz için adımları yanlış uygulamışsınız. Kurulum yapmadan önce onara basacaktınız bu şekilde format atmaya gerek kalmayacaktı. Kalsa bile yine de yedeklemeyi diğer 2. bölüme yapabilirdik. Formatı da yanlış atmışsınız. Windows diskini, sistem ayrıldı ve efi bölümlerini silip sonra formatlamanız gerekiyordu.
Diğer mesaj yazan arkadaşlar da keşke kendi kafalarına göre değil de adımlarıma göre size talimat verseymiş.
2 yöntem sunabilirim:
  • İlk yöntem Windows kurulum USB'si oluşturup USB'den boot edip, "Bilgisayarınızı Onarın" seçeneğini seçmeniz. Bu olmazsa ikinci yöntem uygulanabilir.
  • İkinci yöntem Windows To Go USB'si oluşturup USB'den boot edip önemli belgelerinizi yedekleyip temiz kurulum yapmanız.

Windows USB'si oluşturup format atsam içindeki Windows lisansı duracak mı ve Windows Key'ini bilmiyorum sıkıntı olur mu?
Çözülmedi yanlışlıkla yaptım.

Son düzenleme:
Windows kurulum USB'si oluştururken biçimlendirme seceneginden FAT32 yerine otomtik NTFS'yi seçmiş bir sıkıntı çıkar mı zaten FAT32 secenegi yok ama izledigim videolarda hep FAT32 secenegini seçmişler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu ekrandayım attıgın vidodaki gibi degil pek de anlamıyorum internetten baktım internetteki videogibi Boot'dan USB'yi seçemiyorum ne yapmam lazım.
Bu hatayı veriyor.
Bu hatayı veriyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20200805_014826.jpg
    IMG_20200805_014826.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 37
  • dlfcksl.jpg
    dlfcksl.jpg
    830 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri