Çözüldü Windows 10 kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda9843

Hectopat
Makaleler
4
Windows sürekli mavi ekran verdiği Win 10 USB'si oluşturdum sonra format attım kurululuma ama hiç başlayamıyorum sorun şu.

IMG_20210108083004.jpg

Buradan 2. sıradaki ni seçiyorum sonra ASUS ekranı çıkıyor sonra mavi ekran verip sistem kapanıyor.

IMG_20210108003056.jpg

Çözüm
Sistem dosyalarının bozulmuş olması muhtemel. Eğer Windows'u silmediyseniz öncelikle sistem dosyalarını onarmanız gerekecek. Reimage Plus veya outbyte yazılımlarından birini kullanabilirsiniz. Yok eğer sildiyseniz de kurulum ekranında Shift +F10 tuşuna basıp komut sistemini açmanız ve buradan da sistem dosyalarına ve kayıt defterine müdahale etmeniz gerekecek.
Sildim baştan kuruyorum ne yapmalıyım?
Windows'un orijinal sitesinden indirmeyi denedin mi?
Evet.
Bu arada SSD'ye format attım şu anda içinde bir şey yok.
Yardım edenlere teşekkür ederim sorunu çözdüm başka USB ile denedim oldu.
Sistem dosyalarının bozulmuş olması muhtemel. Eğer Windows'u silmediyseniz öncelikle sistem dosyalarını onarmanız gerekecek. Reimage Plus veya outbyte yazılımlarından birini kullanabilirsiniz. Yok eğer sildiyseniz de kurulum ekranında Shift +F10 tuşuna basıp komut sistemini açmanız ve buradan da sistem dosyalarına ve kayıt defterine müdahale etmeniz gerekecek.

Sildim baştan kuruyorum ne yapmalıyım?
Windows'un orijinal sitesinden indirmeyi denedin mi?
Evet.
Bu arada SSD'ye format attım şu anda içinde bir şey yok.
Yardım edenlere teşekkür ederim sorunu çözdüm başka USB ile denedim oldu.

Çözüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı