HDD'ye Windows 10 kurulmuyor

Ahmet_53

Hectopat
Hocalar elimdeki laptop ta Windows 10 yüklüydü yavaş açılıyor. Kullanılıyor hatta bazen hiç açılmıyordu. Otomatik onarım hataları falan veriyordu HDD ile arızalar veriyordu bende Windows 10 USB'sini aldım taktım biçimlendirip yeniden kurmak istedim kuruluyor ama kurulum bittikten sonra otomatik onarım hatası geliyor. S.M.A.R.T status bad port 0 hataları vermeye başladı sonra işletim sistemi temizledim. En baştan kurmaya başladım bu sefer de kurulum esnasında yüklenecek dosyaların yüklenemediği ile alakalı ve Windows kur dağıtım altyapısını yeniden başlatamadı gibi hatalar alıyorum kurulumum tamamlandı aşamasında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diskinizde problem var. Artık çalışamayacak duruma gelmiş. Onu en yakın zamanda değiştirin. Eğer bilgisayarı açabilirseniz HDTune, CrystalDiskInfo ve HDSentinel ile diskin sağlık durumuna bakın.

Diskinizde problem var. Artık çalışamayacak duruma gelmiş. Onu en yakın zamanda değiştirin. Eğer bilgisayarı açabilirseniz HD Tune, CrystalDiskInfo ve hdsentinel ile diskin sağlık durumuna bakın.

Hocam bayağı kurcaladım diskler öldü büyük ihtimalle geçmiş olsun ne diyelim şu an artık BIOS ve CMD de de gözükmüyor bilgisayar açılınca direk BIOS'a atıyor.

Geri
Yukarı