Windows 10 kurulmuyor

bir2bir3bir4

Hectopat
Bende Windows 10 LTSC var. Yanına Windows 10 2004 sürümünü kurmak istiyorum. Diski seçip Next diyorum Windows.old oluşturucak falan diyor evet diyorum ama olmuyor. Aşağıda "we couldn't create a Partition" falan diyor nasıl çözerim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows LTSC en hafif Windows sürümüymüş Google'da baktığımda gördüm. Aynı diske neden Windows 10 kurasınız ki. Ayrı bir diskiniz varsa disk seçim ekranından diskinizi biçimlendirip, 'yeni' seçeneğine tıklayıp yeni alanlar oluşana kadar bekleyin. Sonrasında en yüksek boyutu olan seçeneğe tıklayıp yeni Windows'u oraya kurmaya çalışın. Ancak dediğim gibi aynı diske iki tane Windows kurmak istiyorsanız onu bilemem. Dediklerim ayrı bir disk için geçerli. Aman ha kendi diskinizi biçimlendirmeyin, gider belgeleriniz.

Windows LTSC en hafif Windows sürümüymüş Google'da baktığımda gördüm. Aynı diske neden Windows 10 kurasınız ki. Ayrı bir diskiniz varsa disk seçim ekranından diskinizi biçimlendirip, 'yeni' seçeneğine tıklayıp yeni alanlar oluşana kadar bekleyin. Sonrasında en yüksek boyutu olan seçeneğe tıklayıp yeni Windows'u oraya kurmaya çalışın. Ancak dediğim gibi aynı diske iki tane Windows kurmak istiyorsanız onu bilemem. Dediklerim ayrı bir disk için geçerli. Aman ha kendi diskinizi biçimlendirmeyin, gider belgeleriniz.
Hocam LTSC olanı Babam kullanıyor ve biraz eski sürüm 1809. Ben Windows 10 u kurup insider`a katılacağım şuan yeni simgeler falan gelmiş onlara bakmak için kuruyorum. 2 ci bir Diskim var evet fakat onada nedense kuramiyorum hata veriyor. Sanırım ona kurulurkende boot edemiyoruz falan diyor. Ve o diskide biçimlendiremem malesef :D.

Geri
Yukarı