Wİndows 10 Kurulum %21'de kalıyor

wctzea

Centipat
Merhaba ben Windows 8.1 bilgisayarıma Windows 10'u Ä°ndirin bu linkten Create Media Tool'u indirdim. Kurulumu başlattım Windows 10 güncellemeler denetleniyorada %21'de kaldı. İnternetten araştırdım ve allupdate dosyası ile bu sorun çözülüyormuş. Bir kaç ay önce tekrar Windows 10'u yüklerken yine böyle oldu ve bu allupdate dosyası sorunu çözdüm ancak şimdi yönetici olarak çalıştır dememe rağmen hiçbir şey olmuyor. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1903 Sürümüne bir ara yükseltme ile geçilemiyordu belki problem devam ediyor olabilir. Temiz kurulum ile yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Güncelleme yerine temiz kurulum ile gecmenizi öneririm. ISO indirip USB'ye yazdiktan sonra zaten güncellemeden daha hizli olacaktir temiz kurulum.

Yedekleme istemiyorum diyorsaniz da yine USB hazirlayip kurulum menüsünden güncelleme ile gecebilirsiniz. Ama bunu tavsiye etmiyorum, temiz kurulum böyle büyük isletim sistemi degisimlerinde her zaman daha iyidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı