Windows 10 kurulum sonrası bilgisayar yavaşladı

O zaman internetten indirecek ama çakma ya da bir bilgisayarcıya vereceksin (Düzgün bir bilgisayarcı olmak şartıyla). O sana driverları falan kurup verecek. Zaten format çok pahalı değil. Bizim burda Çanakkalede 20-30 lira.

1. Windows 10 ağır geliyorsa 8.1 kullanın. Windows 7'den daha stabil olduğu kesin. ;)
  2. Driver Booster kullanmanız zaten başlı başına bir hata. Daha doğrusu IObit yazılımlarını kullanmanız hata. Aygıt Yöneticisi'nden kurulmamış sürücülerin donanım kimliğini paylaşırsanız size yardımcı olabiliriz. Öncelikle, ekran kartı sürücünüzün donanım kimliğini paylaşın.
  3. Ürün etkinleştirme programları, sisteminizi güvenliksiz bırakmaktan başka bir işe yaramaz. Çalışmamanız bahane değildir; bu, korsan yazılımlar kullanmanız gerektiği anlamına gelmez. Ayrıca artık dijital lisanslar sayesinde bir işletim sistemine 700 küsür lira para biçmenize gerek yok.
WinRAR yerine 7-zip kullanın, Microsoft Office yerine LibreOffice kullanın, Kaspersky yerine Comodo kullanın Kaspersky Free kullanın, ne bileyim. Ücretsiz işletim sistemleri de var, mesela Ubuntu gibi. Artık alternatif çok.

1. Windows 10 ağır geliyorsa 8.1 kullanın. Windows 7'den daha stabil olduğu kesin. ;)
  2. Driver Booster kullanmanız zaten başlı başına bir hata. Daha doğrusu IObit yazılımlarını kullanmanız hata. Aygıt Yöneticisi'nden kurulmamış sürücülerin donanım kimliğini paylaşırsanız size yardımcı olabiliriz. Öncelikle, ekran kartı sürücünüzün donanım kimliğini paylaşın.
  3. Ürün etkinleştirme programları, sisteminizi güvenliksiz bırakmaktan başka bir işe yaramaz. Çalışmamanız bahane değildir; bu, korsan yazılımlar kullanmanız gerektiği anlamına gelmez. Ayrıca artık dijital lisanslar sayesinde bir işletim sistemine 700 küsür lira para biçmenize gerek yok.
WinRAR yerine 7-zip kullanın, Microsoft Office yerine LibreOffice kullanın, Kaspersky yerine Comodo kullanın Kaspersky Free kullanın, ne bileyim. Ücretsiz işletim sistemleri de var, mesela Ubuntu gibi. Artık alternatif çok.
Konu konu seni aradım ya :D
Yine bildirim gitmemiş galiba bana geri dönüş sağlayabilir misin?

Yiğithan ağabey Windows 10 kurdum ama bilgisayar yavaş Windows 7 nasıl bulabiliriz?
Yiğithan ağabey son güncel Windows 7 nasıl bulabiliriz?
Windows 7 Service Pack 1'i 3. parti korsan siteler hariç bulamazsınız. Microsoft da Windows 7'ye artık destek vermiyor, Ocak 2020'de destek kesilecek.

Eğer Windows 7 ürün anahtarınız varsa buradan indirebilirsiniz.

Windows 8.1 kullanın, buradan indirebilirsiniz. Windows 7'den daha stabil çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı