Windows 10 kurulumda sürücü ekranına atıyor

Yer
Blackwater Park
Daha fazla  
Sorunumu tam olarak başlıkta aciklayabildim mi, bilemiyorum.

Linux'taki diger tüm yontemleri deneyip basarisiz olduktan sonra Windows 10 ISO'sunun icndeki dosyaları flash bellege atarak Windows 10 USB'si olusturdum. Daha sonra boot menüsünden USB'yi başlattım ve yukleme ekrani geldi, şimdi yukle dedikten sonra da buraya attı:
IMG20210830235101.jpg

Sorunumu tam olarak başlıkta aciklayabildim mi, bilemiyorum.

Linux'taki diger tüm yontemleri deneyip basarisiz olduktan sonra Windows 10 ISO'sunun icndeki dosyaları flash bellege atarak Windows 10 USB'si olusturdum. Daha sonra boot menüsünden USB'yi başlattım ve yukleme ekrani geldi, şimdi yukle dedikten sonra da buraya attı:
Eki Görüntüle 1153673

USB diski hangi yazılımla yaptınız?

Herhangi bir yazılım kullanmadım balena ile denedim hata verdi terminal ile denedim onda da hata verdi ben de ISO dosyasını klasöre çıkartıp klasördeki dosyaları flash belleğe kopyaladım.

Sonra exe dosyayımı çalıştırdınız yoksa bilgisayarı USB'den mi boot ettiniz?

ISO dosyayı bootable olarak USB'ye yazdırıp sistemi USB'den boot etmeniz lazım.
Linux'ta ne kullanılır bilmiyorum ama Windows'ta Rufus kullanıyoruz bu iş için.

Sonra exe dosyayımı çalıştırdınız yoksa bilgisayarı USB'den mi boot ettiniz?

ISO dosyayı bootable olarak USB'ye yazdırıp sistemi USB'den boot etmeniz lazım.
Linux'ta ne kullanılır bilmiyorum ama Windows'ta Rufus kullanıyoruz bu iş için.

USB'den boot ettim. Linux için de yazdirma araçları var balena-etcher brasero xfburn Vb. ben bunları denedim ve hata aldım o yuzden dosyalari ISO'dan elle kopyalayıp USB'ye yapıştırdım.

USB'den boot ettim. Linux için de yazdirma araçları var balena-etcher brasero xfburn Vb. ben bunları denedim ve hata aldım o yuzden dosyalari ISO'dan elle kopyalayıp USB'ye yapıştırdım.

Dediğin gibi olmaz linkteki arkadaşların önerdiklerini kullanarak dene.

Geri
Yukarı