Çözüldü Windows 10 kurulumu sonrası mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertcnaaygun

Zeptopat
Daha fazla  

Herkese iyi geceler öncelikle. Yeni aldığım SSD'ye Windows 10 Pro kurulumu yaptım fakat mavi ekran yiyor ve sürekli oluyor tekrar format attım güncellemeleri kaldırdım hiçbir şekilde düzelmiyor ve şirketin bilgisayarı. Bugün halletmem lazım desteklerinizi rica ediyorum. Teşekkür ediyorum şimdiden tüm destekleriniz için.

Herkese iyi geceler öncelikle. Yeni aldığım SSD'ye Windows 10 Pro kurulumu yaptım fakat mavi ekran yiyor ve sürekli oluyor tekrar format attım güncellemeleri kaldırdım hiçbir şekilde düzelmiyor ve şirketin bilgisayarı. Bugün halletmem lazım desteklerinizi rica ediyorum. Teşekkür ediyorum şimdiden tüm destekleriniz için.
@Kiyo

@Kiyo
@KojiroHyuga04 selam dostum yardımcı olabilir misin müsaitsen

Son düzenleme:
Çözüm
Sen yinede dediklerimi yapsan iyi olur. DDU ile Nvidia sil.
Sonra bu araca göre Nvidia sürücünü gizle sistemi yeniden başlat.
Aygıt yöneticinden NVIDIA GPU'yu seçip devre dışı bırakıp bir dener misin?

Dün gece çözdüm geç saatte. Devre dışı bırakıyordum geri aktif oluyordu siliyordum geri yükleniyordu en son tüm Update kapatma adımları ile hallettim desteğin için çok teşekkür ederim konuyu çözüldü olarak işaretleyebiliriz

Geri
Yukarı